logo

Makel, Avcılar Endüstri Meslek Lisesi’nde Makel Tesisat Atölyesi’ni Açtı

Makel Şirketler Grubu tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında Avcılar Endüstri Meslek Lisesi’nde yapılan “Makel Tesisat Atölyesi” geçtiğimiz günlerde Avcılar İlçe Kaymakamı Hasan Kürklü ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Dal tarafından açılarak öğrencilerin hizmetine sunuldu. Yeni atölye ile birlikte meslek lisesi öğrencileri teorik dersleri anında uygulama yapabilecekleri daha modern bir atölyeye kavuşmanın sevincini yaşadılar.

Gorsel-3

Makel Şirketler Grubu adına açılışa katılan Genel Müdür Hakan Öztürk yaptığı açıklamada insanın sürekli gelişen bir varlık olduğunu ve gelişmenin en önemli yolunun ise eğitim olduğunu belirterek eğitimin, doğum anı ile başlayan ve  nefes almak gibi yaşamın son aşamasına kadar devam eden bir süreç olduğunu söyledi.

 Öztürk konuşmasına şöyle devam etti : “Geleceğimiz olan öğrencilerimize karşı sorumluluk hisseden bir firma olarak Makel Tesisat Laboratuarı ile sosyal sorumluluk projesi kapsamında çalışmayı tamamladık. Bu modern laboratuarı öğrencilerimize teslim etmenin sevinci içerisindeyiz. Derslerinde başarılı olmaları, geleceğe daha iyi hazırlanmaları amacı ile çocuklarımıza daha modern bir ortam ve uygulama alanı sunmaya çalıştık.” dedi

 Makel tesisat laboratuarı Avcılar İlçe Kaymakamı Hasan Kürklü, Makel Şirketler Grubu Genel Müdürü Hakan Öztürk ve okul yönetimi ile birlikte kurdele kesilerek kullanıma açıldı.

Share
1909 Kez Görüntülendi.