logo

MAKEL EFSANE ARAÇ KAMPANYASI BAŞLIYOR

makel elektrik2Yılın ilk döneminde başarılı bir kampanyaya imza atan Makel Şirketler Grubu, şimdi de 2.dönem için kolları sıvadı. 01 Ağustos-30 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacak kampanyada yine birbirinden cazip hediyeler bayileri bekliyor.

 Makel Şirketler Grubu, yılın ikinci yarısında yine iddialı geliyor. Ağustos ayında başlayacak ve Eylül ayı sonuna kadar devam edecek kampanya süresince araç ya da altın paketlerinden birine katılım gösteren herkese Umre ziyareti veya Pattaya seyahati hediye olarak verilecek.

 Makel 2017 Yaz Kampanyası kapsamında ticari ve binek birçok araç alternatifi sunuldu. BMW1.20 i,  Mercedes C 180 Comfort, Ford Mustang, Mini Cooper Pepper, Mini Cooper  Pepper+Chili , Opel Astra, Opel Corsa, Ford Transit, Ford Tourneo Courier Trend Ford Tourneo Courier Panelvan belirtilen araç seçenekleri arasında yer alıyor.

 Makel yetkilileri, kampanya ürünlerinin cazip ve hediye olarak verilen seyahatlerin çok cazip olması nedeniyle katılımın yüksek beklendiğini belirttiler.

 2017 yine “Makel’in kampanyalarının konuşulacağı bir yıl olacak”

Share
1294 Kez Görüntülendi.