logo

Makelsan, Katıldığı Elektro 2014 Fuarında Ürünleriyle Damgasını Vurdu…

Makelsan (1) (Medium)UPS alanında ürünleri ile sektörün zirvesinde bulunan MAKELSAN, Moskova Expo Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Elektro Fuarı’nda yerini aldı. MAKELSAN, standında sergilediği ürünlerini standına gelen ziyaretçilerine sundu. 26-29 Mayıs 2014 tarihleri arasında Rusya’nın Moskova kentinde düzenlenen ELECTRO fuarında Makelsan yeni ürünlerini tanıttı. Yeni 3 level doğrultuculu Level UPS Serisi 3 fazlı Ups ve Dijital Voltaj Regülatörü ziyaretçilerden büyük ilgi gördü..

MAKELSAN, Dış Ticaret Müdürü Sn.DENİZ TANER, Elektro fuarına katılımlarıyla ilgili yapmış olduğu açıklamada; “Makelsan olarak geniş ürün yelpazemiz, kalitemiz ve teknolojimiz ile katılımcıların yoğun ilgisini çekmekle beraber, yeni çözüm ortaklıkları ile keyifli bir fuar geçirdik. Her geçen gün artan ürün ve hizmet kalitemizi, ziyaretçilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler ile şekillendireceğimiz, başarılı ve iyi bir etkinlik olmuştur.

Makelsan (3) (Medium) “Bugünkü Kalitemiz Yarınki Güvencemizdir” sloganı ile teknoloji çağına uygun ürün ve hizmet vermeye devam etmekteyiz. Biz, her zaman en iyi teknolojileri oluşturmak için en yeni fikirlerin ihtiyaç duyduğu ups üretiyoruz. Teknolojinin yaşamımızı değiştiren itici bir güç olduğunun farkındayız. Günlük hayatı kolaylaştırmak, iş hayatında verimliliği arttırmak, daha iyiye ulaşmak için teknolojiyi ve yenilikçiliği kablolarla birleştirdik.

Bizim için öncelik müşteri memnuniyetinin sağlanması, bu nedenle kaliteden ödün vermeden zamanında üretim ilkesi doğrultusunda çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Ulusal ve bölgesel bir marka olan MAKELSAN olarak etkinliğimiz daha da artacaktır. Şeklinde açıklamalarda bulundu.

Share
1862 Kez Görüntülendi.