logo

Medipol Üniversitesi Aydınlatılmasında Veksan Aydınlatma Tercih Edildi

Medipol  Üniversitesi Diş Hekimliği Hastanesi Aydınlatmasında Veksan Aydınlatma tercih edildi

5

Türkiye’nin en büyük özel sağlık yatırımı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Medipol Üniversitesi ile gerçekleştirilen afiliasyon sonucu Medipol Üniversitesi Hastanesi olarak sağlık sektörüne dev bir adım attı.

1150 milyon dolarlık sağlık yatırımı, 4’lü hastane kompleksi (Genel Hastane, Onkoloji Hastanesi, Kalp Damar Cerrahisi Hastanesi, Diş Hastanesi) projesinin  aydınlatma kısmında yer aldık.

Bağcılarda yer alan Medipol üniversitenin diş hastanesinin hasta odaları ve koridorlarında  yüksek enerji verimliliğine sahip 60×60 Rio Led armatürlerimiz kullanılmıştır . 5000k  renk değerinde  >80 renksel geri dönüşüme sahip Rio Led şık ve tasarımı ile hastaneler için en ideal aydınlatma çözümü sumaktatır.

3Aynı projenin Kavacıkta bulunan  dersliklerinde eğitim alanları için özel geliştirilmiş  Larix endirekt armatürler tercih edilmiştir. Koridorlarında ise opal lensli Vegas armatürlerimiz kullanılmıştır.

Veksan Aydınlatmanın 60×60 ledli  ürün grubununu  sunduğu alternatif ürün seçenekleri sayesinde mekanlarınızın farklı alanları için  aydınlatma çözümleri bulabilirsin….

Share
7445 Kez Görüntülendi.