logo

Middle East Electricty Fuarı Dubai’de Elektrik Sektörüne Kapılarını açtı…

1electricity (Small)Electricity Turkey Dergisi S1 B54 numaralı standında ziyaretçileriyle buluştu. Ortadoğuda buluşma noktası olma özelliği taşıyan bu etkinlikte bu yıl ülkemizden İmmib organizasyonuyla 6. Ve 7. Holde ülke pavilyonunda ve diğer hollerde olmak üzere 110 firma yer aldı.

Orta Doğu’nun en büyük elektrik fuarı olan Dubai Middle East Electricity fuarı 11-13 Şubat 2014 tarihlerinde Dubai International Exhibition Centre’da 39.ci kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Middle East Electricity fuarının açılış kurdelasını Birleşik Arap Emirlikleri Çevre ve Su Bakanı Sn. Dr. Rashid Ahmed Bin Fahad kesti.  Güç Üretimi ve Elektroteknik Fuarı’nda 56 ülkeden 1,250 firma ürünlerini sergiledi. Üç gün sürecek bu önemli etkinlikte katılımcılar farklı ülkelerden gelecek binlerce profesyonel ziyaretçisini bekliyor.

MEE VIP walk through (Small)Middle East Electricity, güç üretimi, taşınması, depolanması ve elektroteknik gibi bileşenlerin gelişen yeniliklerine odaklanıyor. Etkinlik, üreticilerin dünyanın önde gelen endüstri teknolojisi tedarikçileriyle bir araya gelerek yeni iş olanaklarını tartışabilecekleri bir platform ortamı sağlıyor.

Middle East Electricity 2014 fuarı her sene olduğu gibi bu yıl katılımcı sayısını artırarak önem kazanmıştır.  Katılımcı  firmalarımız, dizayn ettikleri birbirinden güzel stand ve sergileme alanları ile fuara iştirak etmiş oldular.

 

Share
1580 Kez Görüntülendi.