logo

Mısır Elektrik & Enerji fuarı ELECTRICX 2017 Kahire’de başladı

03 – 05 Aralık 2017 de 27. si düzenlenen uluslararası Elektrik & Enerji fuarı  ELECTRICX, sektör temsilcilerini Mısırın Başkenti Kahire’de buluşturmak üzere kapılarını bugün ziyaretçilerine açtı.

Electricity Turkey dergisi Türkiye’den katılımcı olan tek dergi olarak fuarda yine yerimizi aldık. Fuar süresince dergimiz katılımcı ve ziyaretçilere ücretsiz olarak standımızdan başarıyla dağıtılmakta.

Türkiye’den TG Expo fuarcılık tarafından koordine edilen Electricx 2017 fuarı Elektrik Malzemeleri, Aydınlatma, Otomasyon, Enerji & Güvenlik teknolojileri üzerine birçok konuyu içermektedir.

Fuarın açılışını Mısır Enerji Bürokratları ve Ticaret Odası başkanı birlikte yaptılar. 18 Türk firmasının katılımının olduğu fuarda bu yıl bir önceki yıla göre katılım olarak daha da arttı. Fuara katılımcı ve ziyaretçilerin ilgisi dikkat çekti.

MISIR ELECTRICX Fuarı’nda endüstriyel potansiyeli yüksek olan ve bölge ülkelerinde ihtiyaç duyulan elektrik, elektronik, aydınlatma, otomasyon ve iletişim sektörlerindeki teknolojiler topluca sergilenmekte. Fuar süresince düzenlenen etkinliklerle de elektrik, elektronik, aydınlatma ve otomasyon alanındaki bilimsel ve teknolojik değişimler konuları ele alınıyor.

Fuar 3 gün sürecek olup katılımcılar gelişmekte olan ve 80 milyonluk buyuk bir nüfusa sahip ülkede önemli iş bağlantıları yapmak üzere ziyaretçileriyle yakından ilgilenmekteler.

Share
1578 Kez Görüntülendi.