logo

MUTLUSAN ELEKTRİKTEN YENİ YIL COŞKUSU

Mutlusan Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa KAÇMAZ

Ülkemizin elektrik malzemeleri üretimi yapan önemli şirketlerinden Mutlusan Elektrik, Yeni Yıl kutlamasını 27 Aralık 2019 tarihinde Ercan Steakhouse Restorant’da büyük bir coşkuyla gerçekleştirdi.    

Günün anlamıyla ilgili konuşma yapan Mutlusan Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Kaçmaz, kendisinin sektörde geçen 47. yılı olduğunu ve Mutlusan ailesinin ise 35 yılının geride kaldığını dile getiren Kaçmaz; “Mutlusan olarak geçen bu sürede birçok başarımız var. Gelecek için büyük hedefleri olan ve bu hayallerini gerçekleştirecek her türlü teknik altyapıya, büyük bir ekibe ve güce sahibiz,” şeklinde açıklamalarda bulundu.

“Birlikteliğin ve başarının önemini görmek istersek Mutlusan’a Bakmalı”

“Birlikteliğin ve başarının önemini görmek istersek Mutlusan’a bakmalıdır. Ülkemizde 81 ilde yüzlerce bayimiz var. Yurtdışında 85 ülkeye ihracat yapıyoruz. Mutlusan’ın büyümesinde bu birlikteliğin önemi çok fazla ve daha da büyüyeceğiz. Bütün bu başarılar çalışanlarımız sayesinde olmuştur hepinize çok teşekkür ediyorum.

Amacımız burayı daha da büyütmek daha da geliştirmek. 2020 ve 2021 yılı bizim yılımız olacak. Çok çalışacağız, olmazsa olmazımız birlik ve beraberlik olmalı. Ülkemizi, milletimizi ve işimizi çok seviyoruz.

Mutlusan Ailesi olarak bu etkinlikte emeği geçenleri, çalışanlarımızı ve ailelerini ve buraya teşrif eden misafirlerimizin hepsinin yeni yılını kutlarım. Yeni yılın sağlık başarı ve mutluluk getirmesini dilerim,” diyerek sözlerine son verdi.

Gecede 20 yılını dolduran personele plaket ve çeşitli hediyeler verildi.

Yılın yorgunluğunu atan Mutlusan ailesi, Ercan Steakhouse Restorant’ın sunduğu seçkin menü ve hizmetten memnun kalırken, genç sanatçıların sunduğu şarkılarla neşeli saatler geçirdi.    

Yeni bir yıla umutla giren Mutlusan Elektrik çalışanları, her şeyden önce sağlık ve mutluluk dileğinde bulundular.     

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1869 Kez Görüntülendi.