logo

Nextled’den Yeni Ürün

7WN-A4-1Teknoloji gelişiyor. Hayatımızın her noktasında yer buluyor. Günlük yaşamımızın olmazsa olmazı haline gelen aydınlatma, yeni teknolojilerle birlikte şekil değiştiriyor. Aydınlatma teknolojilerindeki en çok öne çıkan yeniliklerden biri de; enerjiyi tasarruflu kullanmayı sağlayan LED Aydınlatma ürünleri…

Nextled ampulleri zarif tasarımlarıyla yüksek enerji tasarrufu sağlar.%85 ‘e varan enerji tasarrufuyla hem doğaya hem cebinize dosttur.

E27 7w Pilli Ampul

Evlerinizde kullandığınız normal bir ampul gibi çalışır. Elektrikler kesildiğinde 4 saate kadar yanar.İçindeki pil ile duydan sarj edilir.

*15.000 saat kullanım ömrü

 *650 lumen

*%85 enerji tasarrufu

Ve kullanım alanlarınıza uygun 6500k-4000k ışık renkleriyle en iyiye sahip olmanız için çalışıyoruz. Büyük bir hızla ilerleyen LED teknolojisi yakın gelecekte mevcut aydınlatma sistemlerinin yerini alacaktır. Yüksek enerji tasarrufu, az ısı kaybı, uzun ömürlü oluşu, çevreye duyarlı olması ve bakım gerektirmemesi akla ilk gelen önemli özellikleridir;  fakat LED aydınlatma ürünlerinin bu özelliklerinden gerçek şekilde faydalanabilmek için bu ürünlerin dünya standartlarında üretilmiş olması gerekmektedir.

Share
1540 Kez Görüntülendi.