logo

Ofis ve İşletmeler İçin Doğru Çözüm İnform’dan Sinus EVO

 

İnform, yeni nesil Sinus EVO UPS Serisi ile işletmelerin güvenliğine en doğru çözümleri sunuyor. Gerçek çift-çevrim online mikroişlemci kontrollü teknolojisiyle ofis ve küçük işletmeler için mükemmel çözümler sunan Sinus EVO UPS Serisi, işinizin sürekliliğini garantiye alıyor. Artırılmış verimliliği, yüksek güç faktörü (0.9) ve akıllı akü yönetimi ile optimum seviyede kullanılan aküleriyle de Sinus EVO, sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlıyor.

Güç elektroniği alanında 40 yıla yakın tecrübeye sahip İnform, Sinus EVO UPS Serisini yenileyerek ofis ve küçük işletmeler için doğru çözüm üretmeye devam ediyor. Gerçek çift-çevrim online mikroişlemci kontrollü teknolojisi sayesinde şebekeden tamamen bağımsız regüle edilmiş temiz sinüs çıkışıyla cihazlarınızı şebekeden gelebilecek her türlü olumsuzluktan koruyan Sinus EVO Serisi, güçlü ve kompakt tasarımıyla beğeni topluyor.

 Güçlü ve kompakt tasarım

İşlevsel genişletilmiş kontrol özelliğiyle tasarlanmış LCD paneliyle kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlayan Sinus EVO UPS Serisiofis ve küçük işletmeler için birinci sınıf güvenlik sunuyor. USB, RS232 ve Röle Kartı, Modbus ve SNMP gibi genişletilmiş haberleşme seçeneğiyle çok farklı ihtiyaçlara cevap verebilen Sinus EVO UPS Serisisesli uyarı sistemiyle kullanıcıları uyarırken uzaktan kapatma (EPO) özelliğiyle de güvenliği üst seviyeye çıkarıyor. Gerçek çift-çevrim online mikroişlemci kontrollü teknolojisiyle Sinus EVO UPS Serisişebekeden tamamen bağımsız regüle edilmiş temiz sinüs çıkışı sayesinde cihazlarınızı şebekeden gelebilecek her türlü olumsuzluktan koruyor. Geniş gerilim-frekans aralığında çalışma ve ayaralanbilir akü şarj akımı özelliği, ECO Mod ve Frekans Konvertörü Mod seçimi ile kullanıcıya istediği doğru çözümü sunuyor

Share
1910 Kez Görüntülendi.