logo

Omega Elektrik Pano’nun Yeni Genel Müdürü Ersan Demir oldu

Omega Elektrik Genel Müdürü
Ersan DEMİR

Ülkemizin önde gelen Elektrik Panosu üreten firmalarından Omega Elektrik Pano, yeni yapılanması doğrultusunda yönetim kadrosunu profesyonellere emanet etti.

Sahip olduğu 26 yıllık tecrübesi ve geniş vizyonu ile Omega Elektrik Pano Yönetim Kurulu Başkanı Öner Çelebi, Genel Müdürlük görevini Ersan Demir’e devrederken yeni yönetime önderlik etmeye devam edecek.

Omega Pano’nun operasyonlarının başına geçen Ersan Demir, firmanın “dijital dönüşüm” gündemine odaklanacak. Üstlendiği yeni görevde Omega Panonun dijital dönüşüm gündemine ilişkin vizyon ve stratejilere odaklanacağını anlatan Ersan Demir, yaptığı açıklamada “digital dönüşümümüzü tamamlayarak İstanbul’daki 7000m2’lik tesisimizi global firmalarda olduğu gibi daha teknolojik üretim üssü haline getirmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca, ülkemizin elektrik pano imalatı tarafında dijital dönüşüme katkıda bulunmayı önceliği haline getiren bir ekibe liderlik etmekten gurur duyuyorum. Dedi.

Yine Omega Elektrik Pano A.Ş. Satış & Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine ise Gülcan ÜNAL getirildi. Gülcan Ünal, dergimize yaptığı açıklamada “müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla yeni pazar araştırmaları yaparak, yurtdışı satış ve pazarlama konusunda stratejiler geliştirerek daha aktif olmayı hedefliyoruz.” dedi.

Omega Elektrik Pano A.Ş. Proje Müdürü Timur Vuran ise, “teknik alt yapı ve ekibimizle müşterilerimize ihtiyaçları olan en doğru ve ekonomik çözümleri hızlıca sunacak çalışmaları yapacağız.” dedi.

Omega Elektrik Pano, alanında uzman teknik ekibi ve sektördeki 22 yıllık tecrübesi sayesinde, doğru çözümleri kaliteli bir şekilde ve zamanında proje sahiplerine ulaştırıyor. Satış sonrası verdiği kaliteli teknik servis hizmetine sahip olan firma, bünyesinde barındırdığı elektrik mühendisleri, pano montaj uzmanları, Türkiye’nin  her yanında ve yurt dışında gerçekleştirdiği büyük projeler ile kendini kanıtlamıştır.

Etiketler: » » » » »
Share
1212 Kez Görüntülendi.