logo

ONKA Üretim Alanını 6000m² den 12000 m² ye Çıkardı.

 ONKA bünyesine kattığı yeni fabrika alanı ile kapalı üretim alanını 6000m² den 12000m² ye çıkardı. Daha önce üretim yaptığı tesislere ek olarak 6000m² ye daha sahip olmuştur.

Bu sayede üretim hacmimiz katlayarak büyümektedir.

onka

ONKA nın üretim tesislerini büyütmesinde etken olan sebeplerinden biri de pano içi ve sıva üstü kablo kanalı üretimine başlamış olmasıdır. ONKA Markalı Pano içi ve sıva üstü PVC kablo kanalları artık gebzedeki 12000m² kapalı üretim alanında üretilmektedir. Kablo kanallarını piyasada talep edilen tüm ebatları kapsayacak çeşitlerde üretilmektedir.

onka2

ONKA markalı kablo kanallarının teknik özelliklerini şu şekilde sıralanmakta

  • Yüksek darbeye dayanıklı sert PVC malzeme
  • –15 °C +70 °C arası sıcaklık dayanımı
  • UL94V0 yanmazlık standardı
  • Kolay kapanabilen kapak sistemi
  • Yan tırnaklarda kesikler sayesinde kolay kırılabilme imkanı
  • 2 m standart boy
  • 390 kg/cm gerilme gücü
  • Renk Gri (RAL 7030) ve Beyaz Renk

ONKA Kablo kanalı üretimi için yeni satın aldığı Ekstrüzyon Tezgahları ile makine parkuruna kablo kanalı üretebilecek donanımları eklemiştir. ONKA Klemens üretiminden sonra Rakor üretimi ile birlikte Türkiye ve Dünyanın çeşitli ülkelerine rakor üretmeye başlamıştır. Türkiye ve Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen talepleri karşılayabilme amaçlı makine parkuruna Almanya’dan getirttiği yeni enjeksiyon makinalarını eklemiştir.

onka1

ONKA ; Ray Klemensler, Montaj Rayları, Dağıtıcı Üniteler, Kablo Pabuçları, Plastik sıra Klemensler, Otomat Baraları vs. gibi ara bağlantı elemanları olarak bilinen birçok çeşitli elektrik malzemesi üretmektedir. Kendi bünyesinde iç piyasaya hâkim ciddi bir satış ağı olan ELEKTROKAR şirketini kuran ONKA, çok sayıda firmanın da tedarikçiliğini yapmaktadır.

    ONKA sahip olduğu UL, GOSTR, TSE, TSE EX, CE, ISO 9001 – 2000 Kalite belgeleri ile işletme olarak, satış ve satış sonrası Kaliteli, Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimsemiş ve aranılan bir marka olmuştur. Üretim aşamasında ve Laboratuar ortamında önemli bir kalite kontrol sitemine sahiptir. ONKA iç ve dış piyasada satış ve pazarlama departmanı ile hem tüm Türkiye’de hem de Avrupa ülkeleri, Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerine, ürettiği ürünün kullanıldığı her noktaya yoğun olarak ürün satmaktadır. ONKA elektrik sektöründeki yeniliklerin altına imza atmaya devam edecektir.

Yönetim felsefesini üretim ve pazarlama kimliğinde kalite ve ciddiyetten  taviz vermeden, piyasa koşullarına uygun olarak, iç ve dış piyasaya kusursuz hizmet vermek olarak sürdürmekte.

Share
4700 Kez Görüntülendi.