logo

Ören Kablo III. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresinde Yer Aldı…

Ören Kablo, 21-24 Kasım 2013 tarihleri arasında EMO İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 3. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresinde katılımcı olarak yer aldı.

Ören Kablo Kongreye katılan ziyaretçileri açmış olduğu kendi standında ağırladı. Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte 4 gün boyunca sektDSCN0642 (Small)örde yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerle paylaşma imkanı buldu. Firma, ziyaretçilerine ürünleri hakkında bilgiler verdi. Tepekule EMO İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 4 farklı alanı kapsayan 3. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi oturumları yoğun katılım ile tamamlandı.

Firma Hakkında Kısa Bilgi;

Ören Kablo 1979 yılında kablo üretim sektörüne koaksiyel tipi kablo üretimiyle başlamıştır.  Bugün, Ören Kablo zayıf akım segmentinde müşterilerine çözümler sunmaktadır. Merkez ofisi Perpa Ticaret Merkezinde, fabrikası ise Silivri Ortaköy bölgesindedir.  95 çalışanı ile iç ve dış piyasaya hizmet vermektedir.

TV Studyoları icin HDTV kabloları, SMATV ve CATV uygulamaları için koaksiyel kablolar, data kabloları, kumanda kabloları, dahili telefon kabloları, yangın alarm kabloları ürün yelpazesinde bulunmaktadır.

Bu ürünlerin, düşük duman yoğunluğu olan, alev geciktirici özellikli “Halojensiz” versiyonlarını da üretmektedir. Firmanın amacı, en son teknolojiye göre yoğun ve sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile yeni ürünler ve sistemler geliştirerek müşterilerine  güvenilir ve kaliteli ürünler sunmaktadır.

 

Share
2615 Kez Görüntülendi.