logo

ORTAÇLAR “V. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresine Katıldı”

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi ve EMO tarafından 18-21 Ekim 2017 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen V. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresine katılımcı sponsor  firma olarak yer aldı. 

5. defa düzenlenen kongre’ye ülkemizin bir çok ilinden Elektrik Mühendisleri katılmaktadır. Yoğun bir katılımın olduğu kongre’de, Ortaçlar misafirlerini ve ziyaretçilerini kendi standında ağırladı. Bir çok yeni misafire ise üretimini gerçekleştirmiş olduğu ürünleri tanıtma imkanı buldu.

1969 senesinden bu yana plastik ve kalıp sektöründe hizmet veren ORTAÇLAR, elektrik, makine ve otomasyon sektörü üzerine kendisini günden güne geliştirerek sektördeki yerini almıştır. İmal ettiğimiz tüm ürünlerin kalıp tasarımı ve üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır.

Ortaçlar bünyesindeki 20 adet plastik enjeksiyon, 3 adet dik enjeksiyon, extruder ve pvc kaplama makineleri, test laboratuarı, cnc tezgahları, metal işleme makineleri ve kalıphanesi ile tam entegre bir tesis olup siz değerli müşterilerimizden gelebilecek bütün talepleri en hızlı şekilde karşılayabilecek teknolojiye, İSO9001:2000 kalite yönetim sistem mantığını benimsemiş deneyimli kadroya sahiptir. 

Ortaçlar yüksek kalite, zaman, iş ciddiyeti ve fiyat politikası gibi özelliklerin birleşmesiyle kısa zamanda kendi alanında yaptığı imalatla başta gelen başarılı firmalar arasında yerini almıştır.

1969 senesinden beri plastik ve kalıp sektöründe hizmet veren ortaçlar, elektrik, makine ve otomasyon sektörü üzerine kendisini geliştirerek sektördeki yerini almıştır. İmal ettiğimiz tüm ürünlerin kalıp tasarımı ve yapımı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Share
1066 Kez Görüntülendi.