logo

Panasonic’ten Comikon’da Tsubasa Fırtınası

Bu yıl 3.sü düzenlenen COMİKON-İstanbul Festivali, Harbiye Askeri Müze Kültür Sitesi’nde 19-20 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleşti. Elektrik anahtarı ve priz sektörünün güçlü kuruluşu Panasonic Life Solutions Türkiye, festivalde yeni ürünlerini tanıtırken VİKO marka “Kaptan Tsubasa” temalı tasarımlar dikkatleri üzerinde topladı. 

Panasonic Life Solutions Türkiye’nin de yer aldığı COMİKON-İstanbul Festivali, çizgi roman, çizgi film, karakter tasarımı, oyun tasarımı, illüstrasyon, cosplay, bilimkurgu, fantastik edebiyat, anime ve yeni teknolojiler gibi popüler kültür alanlarını bir araya getiren birçok sürpriz organizasyonla ve binlerce kişinin katılımı ile gerçekleşti. “Kaptan Tsubasa” tasarımlı elektrik anahtarlarının da tanıtıldığı Panasonic Life Solutions Türkiye standı, COMİKON-İstanbul katılımcılarından yoğun ilgi gördü.

Kaliteli priz ve elektrik anahtarlarıyla öne çıkan VİKO, yeni tasarımlarıyla Tsubasa’nın minik hayranlarını sevindirdi. VİKO’nun yeni ürün serisi ile Kaptan Tsubasa’nın maceraları şimdi çocukların odalarında devam edecek.

Etiketler: » » » » »
Share
826 Kez Görüntülendi.