logo

Pelsan Aydınlatma ile Endüstriyel Aydınlatmada Yeniliğe Adım Atın…

Doğru aydınlatma çözümleri ile alanlarınız için uygun çözümler sunan Pelsan Aydınlatma, yeni nesil LED ışık kaynaklı SİA Yüksek Tavan Armatürü ile endüstriyel alanlar için yüksek verimli, uzun ömürlü ve doğa dostu bir ürün sunuyor.

sia-uygulama-görseli Sektörünün en büyük yerli üreticisi olan Pelsan Aydınlatma, 2014 yılında üretimine başladığı yeni nesil LED ışık kaynaklı yüksek tavan armatürü SİA ile endüstriyel tesislerde yüksek aydınlatma kalitesini daha az enerji harcayarak sağlayabilmenizi mümkün kılıyor. Bu sayede hem doğanın hem de cebinizin korunmasına katkı sağlıyor.

Pelsan Aydınlatma, elektrostatik toz boya kaplı alüminyum gövde, etkin ısı tahliyesi için özel olarak tasarlanmış soğutucu perdeler ve ısı değişimine ve çevre şartlarına uygun, ek yeri olmayan poliüretan conta gibi üstün mekanik özellikleri sayesinde uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bir ürünü sizler için tasarladı.

sia-ürün-görseli

LM80 ve TM21 standartlarına uygun 50.000 saatin üzerinde kullanım ömrüne sahip LED ışık kaynağı, metalize kaplı polimer enjeksiyon reflektör ve IK 08 koşullarını sağlayan ısıya ve darbelere karşı korumalı, yüksek ışık geçirgenliğine sahip şeffaf temperli cam gibi optik özellikleri ile 100 lm/W’ın üzerinde etkinlik faktörüne sahiptir. Bu sayede birim alanı aydınlatmak için harcadığınız enerjiyi düşürerek bütçenizin korunmasına katkı sağlayabilirsiniz.

SİA Yüksek Tavan Armatürü sahip olduğu elektriksel özelliklerle de ön plana çıkıyor. Sabit akım çıkışlı, yüksek verimliliğe sahip LED sürücü, şebeke gerilimindeki dalgalanmalardan etkilenmeyen ve sabit ışık sağlayan etkin güç faktörü düzeltmesi, ısıl iletkenliği yüksek alüminyum PCB, 2.5 mm2 kesitli kablo montajına uygun yanmaz çıkışlı klemens ve IP66 koruma sınıfı ile sorunsuz çalışmayı garanti ediyor.

Bu özelliklerinin yanı sıra opsiyonel olarak sunulan farklı RAL kodlarında elektrostatik toz boya uygulaması, simetrik dar – orta – geniş ve asimetrik lens uygulaması, gün ışığı sensörü uygulaması, DIM edilebilir sürücü uygulaması ve istenilen renk sıcaklığında (CCT) üretilebilme imkânı ile mekânlarınız için beklentilerinize en uygun çözümleri sizlere sunuyoruz.

Sizin için özel olarak tasarlamış olduğumuz aydınlatma çözümlerimiz ile endüstriyel alanlarınızı beklentinize en uygun şekilde aydınlatıyoruz.”

Share
2205 Kez Görüntülendi.