logo

Pelsan Aydınlatma, Tedarikçi Toplantılarının 13.’sünde Tedarikçileri ile bir araya geldi.

pelsan aydinlatma (1) (Medium)Pelsan Aydınlatmanın, ürün ve hizmet satın aldığı firmalarını bir araya getirdiği ve sektörde bir ilk olan “Pelsan Aydınlatma Tedarikçi Toplantısı”nı bu yıl 13. kez düzenlendi. 05 Haziran 2014 günü İstanbul Marriott Hotel Asia’da gerçekleştirilen toplantıya Pelsan Aydınlatma’nın tedarikçisi olan 100 firma temsilcisi ve Pelsan yöneticileri katıldı.

Kalite, iletişim ve işbirliği odaklı yönetim anlayışının bir göstergesi olarak her sene düzenlenen Tedarikçi Toplantısında, 2013 yılına ilişkin çalışmalar değerlendirilirken, 2014 yılına ilişkin hedefler ve öngörüler tedarikçiler ile paylaşıldı.
Aydınlatma sektöründe gelenekselleşmiş tek tedarikçi toplantısı özelliğini taşıyan organizasyonda toplam kalite anlayışı içerisinde önemli yeri olan tedarik zincirinin aksamadan çalışması Pelsan markasının başarısının ardındaki önemli etkenlerden biri olarak vurgulandı. Bu bağlamda bu yıl ödül alan firmalarda bir

pelsan aydinlatma (7) (Medium)değişiklik yapılarak her yıl ödül alan tedarikçilerin dışında yeni firmalara, Pelsan’ın yöneticilerinden depocusuna kadar çalışanlar arasında yapılan değerlendirme sonucunda seçilen tedarikçi firmalara teşekkür plaketleri sunuldu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Pelsan Aydınlatma Yönetim Kurulu Başkanı M. Reşit Göğüş Tedarikçi firmalarından beklentilerini  ve 2. neslin fiilen işin başında olmasının Pelsan’ın gelecek yatırımlarında büyük rolü olduğuna değinen Göğüş, konuşmasını geçtiğimiz 30 yılda başarılarını borçlu olduğu tedarikçileri, çalışanları ve müşterilerine teşekkür etti. Bu birlikteliği bir otuz, kırk hatta altmış yıl daha sürmesi dilekleriyle konuşmasını tamamladı.

Konuşmaların ardından ödül töreni ile birlikte toplantı sonra erdi.

 

 

Share
2158 Kez Görüntülendi.