logo

Pelsan Bayilerinin Milano Çıkartması…

Pelsan Aydınlatma, 1-4 Mayıs tarihleri arasında unutulmaz bir İtalya seyahati ile bayilerini bir araya getirdi. Türkiye genelinde birlikte çalıştığı 40 bayisini davet ettiği organizasyon bayilerden tam not aldı.

foto-(3)İlk gün Milano şehir turu ile başlayan gezide, Galleria, Emanuela, Duomo Katedrali, Scala Meydanı, Fortezza görülen yerler arasındaydı.

İkinci güne Floransa gibi İtalya’nın tipik en güzel İtalyan şehirlerinden Romeo ve Juliet’in yaşamış olduğu romantik kent Verona gezisi ile başlandı. Öğle yemeği sonrasında İtalya’nın en büyük ikinci arenası ve Sinyorlar Meydanı ziyaret edildi. Verona turu bitiminde İtalya’ nın en büyük gölü olan Garda Gölü’ne hareket edildi.

Üçüncü gün, barındırdığı birçok sanatsal ve kültürel varlığı ile Antik Roma’dan bu yana aristokratların ve günümüzde de birçok ünlünün dinlenme ve tatil bölgesi olan Como Gölü görüldü. Como Gölü’ nün ardından Alessandro Volto müzesi ziyaret edilip, tarihteki ilk pil ve ilgili çalışmalar görüldü. Sonrasında İsviçre’ ye geçerek, “İsviçre’nin Monte Carlo’su” diye adlandırılan Taş Devri’nden bu yana yerleşimin var olduğu Lugano ziyaret edildi.

Son gün Duomo Cathedrali, Galleria Vittoria Emanuele II, Via Montenapoleone, Via Spiga, Ferari Store ve Milan Store ziyareti sonrasında, İstanbul’ a dönen bayilerimiz, önümüzdeki dönemlerde yapılacak gezilerde bir araya gelmek üzere ayrıldılar.

Share
1161 Kez Görüntülendi.