logo

Pelsan Aydınlatma Led Fuarı’nda İz Bıraktı…

pelsan_800x533

30 yıllık aydınlatma tecrübesini günümüz elektronik teknolojisi ile birleştiren Pelsan Aydınlatma, yeni nesil LED Armatürleri ile 26-29 Eylül 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde bu yıl dokuzuncu düzenlenen LED ve LED Aydınlatma Fuarına katıldı.

 Pelsan Aydınlatma 3000’i aşkın ürün çeşidine eklenen yeni nesil ve yerli üretim

 LED’li ürünleri, LED ve LED Aydınlatma Fuarındaki standında ziyaretçileri ile buluşturdu. Fuar dâhilinde sergilediği LED ışık kaynaklı yol ve cadde armat

ürleri, park bahçe armatürleri, projektörler, endüstriyel armatürler ve ofis armatürleri ile adından söz ettirdi. Pelsan Aydınlatma standı “Bütünsel Tasarruf Konsepti” benimsenerek üretilen, sadece ışık kaynağından sağlanan tasarrufla değil armatür verimi ve kontrol sistemleri de gözetilerek üretilen armatürler ile fuarın en dikkat çeken stantları arasında yer aldı.

pelsan3_800x533

Geniş ürün gamı ve projelendirme hizmeti ile aydınlatma ile ilgili tüm ihtiyaçlara tek adresten

 ulaşabilme imkanını tüketicisine sunan Pelsan Aydınlatma, yeni nesil LED ışık kaynaklı armatürleri ve bu armatürlerin arkasındaki tasarım – kalıplama – ölçümleme – esnek üretim yapısı ve projelendirme faaliyetleri ile en doğru çözümleri sunarak mekânlar için en uygun aydınlatmayı gerçek tasarruf oranlarını sağlayarak gerçekleştirmektedir.

 

pelsan2_400x600Pelsan Aydınlatma Yönetim Kurulu Üyeleri, yurtiçi satış temsilcileri, ihracat birimi, AR-GE birimi ve pazarlama birimi ile birlikte geniş bir katılımla fuarda yerini alan Pelsan Aydınlatma, ziyaretçilerine ürünleriyle ilgili ayrıntılı bilgi paylaşımında bulundu. Yeni LED ışık kaynaklı armatürlerinin teknik detaylarla anlatıldığı yeni kataloğu ziyaretçileri tarafından beğeni toplayan Pelsan Aydınlatma, bünyesinde yer alan laboratuvarda yaptığı ölçüm sonuçlarını da tüketicileri ile paylaşarak ürünlerinin arkasında olduğunu ispatladı. Sektörün ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra, akademisyenleri, öğrencileri, yurtiçi ve yurtdışından gelen pek çok müşterisini kapsayan geniş bir ziyaretçi kitlesini standında ağırlayan Pelsan Aydınlatma, fuar ile eş zamanlı düzenlenen LED Yarışmasının da ana sponsorluğunu üstlendi.

Share
3747 Kez Görüntülendi.