logo

PLASTİM Endonezya’da Fuara Katıldı…

plastim (3)06-09 Eylül 2017 tarihleri arasında, ENDONEZYA /Jakarta’da düzenlenen Electric, Power & Renewable Energy 2017 fuarında ürünlerini sergiledi.

Fuara katılan ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören Plastim, Güney Asya pazarında düzenlenecek olan birçok fuara katılarak ürünlerini sergilemeye devam edecek.

Plastim Dış Ticaret Sorumlusu Kağan Hayrettin fuar hakkında dergimize bilgi verirken firma olarak 50’nin üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirdiklerini birçok ülkede firma ve marka olarak birinci sırada olduklarını, firmamızın potansiyeli ve kalitesi bizleri farklı bölgelerden gelen talepler neticesinde daha etkin olmak adına fuarlara katıldıklarını belirtti. Özellikle Asya pazarı hem üretici hem tüketici olmalarından dolayı bize yakın ülkelerde bundan sonrada olmaya devam edeceklerini açıkladı.

11 (Large)2008 yılında elektrik malzemeleri imalatını sağlamak amacıyla kurulan PLASTİM, tescilli markası altında üretim hayatına başladı. PLASTİM; Elektrik panoları, pano iklimlendirme ürünleri ve delikli kablo kanalları gibi ürünlerin Türkiye’deki önde gelen üreticilerindendir. An itibarıyla Dünya çapında 50’i aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır. Ürün Yelpazesini de müşterilerin ihtiyaçları dogrultusunda sürekli geliştirmekte olan PLASTIM müşterilerine en iyi hizmeti sağlamayı ve endüstriyel ihtiyaçlarını karşılamayı hedef edinmiştir. Firma Ar-Ge faaliyetlerine sürekli olarak önem vererek var olan portföyüne yüksek kalitede yeni ürünler eklemeyi başarmıştır.

Plastim başlıca ürünleri, Kablo Kanalları, Panolar, Havalandırma, İklimlendirme, Kontrol, Isıtma, Dağıtıcı Üniteler, Sıkmalı Kablo Pabuçları, DIN Rayları ve Ray Taşıyıcı,PB0 Serisi Buton ve Sinyaller,PB0 Serisi Buton ve Sinyal Aksesuarları, İzoleli Kablo Yüksükleri, İzoleli Kablo Uçları, Endüstriyel Fanlar, Buat ve Rögarlar

Share
1219 Kez Görüntülendi.