logo

POWER ELEKTRONİK Dubai Middle East Electricity Fuarında İkinci Kez Yer Aldı.

power elektronik (1) (Large)POWER ELEKTRONİK 14-16 Şubat 2017 tarihlerinde Enerji, Elektrik ve Aydınlatma sektörünün devlerinin bir araya geldiği DUBAI Middle East Electricity Fuarında yer aldı. 24M² alanda özel olarak tasarlanmış standında müşterilerini ve ziyaretçileri ağırladı.

DUBAI Middle East Electricity Fuar hakkında değerlendirmelerde bulunan POWER ELEKTRONİK Dış Ticaret Müdürü AYHAN GÜVEN, Bu bölge’de düzenlenen çok önemli etkinlik olduğunu, fuara yerli ve yabancı birçok rakip firmanın katıldığını gördük. Kesintisiz Güç kaynağı ve Solar ile ilgili yeni gelişmeleri takip etme adına önemli bir fuardır. POWER ELEKTRONİK olarak fuar ziyaretçisinin ne istediğini çok iyi biliyoruz. Fuar için hazırlıklarımızı ona göre yapıyoruz. Bu yılki fuar bizim için oldukça verimli geçti. Yeni bir çok müşteri ile iletişim sağladık. POWER ELEKTRONİK olarak sektörde bu tip etkinliklere önem verdiklerini bundan sonraki dönemlerde de yurtdışı fuarlarda olmaya devam edeceklerini ifade etti. 40’in üzerinde ülkeye ihracat yapan bir firma olarak ülkemizi her anlamda en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlıyoruz dedi.

power elektronik (2) (Large)Power Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1999 yılında kurulmuş, ilerleyen zaman içinde Dünyanın sayılı markaları arasında ürün çözümleri sunabilen bir marka olmuştur. Kendi Ar-Ge yatırımları ile kendine özgü tasarımlar geliştirerek üretmiş olduğu UPS, REDRESÖR, VOLTAJ REGÜLÂTÖRLERİ, KONVERTÖRLER, ARAÇ ŞARJ CİHAZLARI vb )ürünlerini artırarak büyümesini sürdürmektedir. Power Elektronik; yurt içi / yurt dışı bir çok projeye imzasını atmıştır. Yapmış olduğu projeler ise havalimanlarında; pist aydınlatma, kule haberleşme, stadyum, üniversite, kamu ve özel hastanelerin ameliyathane, görüntüleme merkezleri, Savunma Bakanlıkları, Demir Yolları, hidroelektrik santralleri, Eüaş, Teiaş, Tedaş gibi önemli kurumları sayabiliriz. Satış sonrası teknik destek hizmetlerinde sağladığı hızlı çözümler ile rakipleri arasında fark oluşturmaktadır. 40’a aşkın ülkeye ihracat yapan firma, portföyüne yeni ülkeleri de ilave ederek Türk Sanayisi’ne katkıda bulunmaktadır.

Power Elektronik Firmasının kardeş kuruluşu olan Power Solar; yenilenebilir enerji alanında yatırımlar yapmakta, müşterilerine anahtar teslim projeler sunmaktadır. Güneş enerjisi ve rüzgar enerjisi başta olmak üzere, alanında uzman kadrosu ile tüm yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji uygulamalarında; projelendirme, ürün temini, montaj, entegrasyon ve işletme hizmetini vermektedir.

power elektronikk

Share
1104 Kez Görüntülendi.