logo

PSL Elektronik, 26. Yılını Kutladı

psl-elektronik-1-largeFiberli markasıyla, aydınlatma sektöründe emin adımlarla büyüyen PSL Elektronik, sektördeki 26. yılını tüm şirket çalışanlarıyla birlikte Ramada Plaza Antalya’da görkemli bir geceyle kutladı.

PSL Elektronik Yönetim kurulu başkanı Cengiz Şentürk gecede yaptığı konuşmada  “26. yılımızı kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde yapılmakta olan 18 bin metrekarelik üretim tesisimize 2017’nin ilk çeyreğinde taşınacağımızın müjdesini vermek istiyorum. Elektronik ve mekanik üretim alanlarımıza yaptığımız yatırımlar ile üretim kapasitemizi 3 katına çıkardık. Ayrıca, 1210 metrekarelik bir Ar-Ge merkezimiz ile aydınlatma sektöründe kaliteli ve inovatif işler çıkarmaya devam edeceğiz. Emeği geçen tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

psl-elektronik-3-largeYapılan Konuşmaların ardından, PSL Elektronik’te 5. ve 10. yılını dolduran çalışanlara, plaket ve teşekkür belgeleri verildi.

PSL Elektronik İnsan Kaynakları departmanı tarafından düzenlenen “Bir Fikrim Var” projesinin ödülleri de gecede sahiplerini buldu. “Bir Fikrim Var” projesi ile iş süreçlerinin iyileştirilmesi hedeflendi. PSL Elektronik çalışanları fikirlerini web platformu üzerinden değerlendirme kurullarına sundu. İlk değerlendirmeyi geçerek finale kalan fikirler “Fikir Değerlendirme Komisyonu” tarafından Mansiyon, Bronz, Gümüş ve Altın kategorilerinde ödüllendirildi. Gece’de kazanan projelere ödülleri takdim edildi. Projeye fikirleriyle katkı sağlayan tüm PSL Elektronik ailesine teşekkür edildi.

Etiketler: » »
Share
1719 Kez Görüntülendi.