logo

RLC Günleri sektörün devlerini öğrencilerle buluşturuyor

RLC Günleri sektörün devlerini öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor.’Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği’ ünvanıyla bu sene on üçüncüsü düzenlenecek olan RLC Günleri her sene yenilenen konularıyla farklı bir soluk kazanıyor. 13.RLC GÜNLERİ etkinliği ÜCRETSİZ ve SERTİFİKALIDIR.

Etkinlik İçeriği

Bir çok şirketi aynı platformda topladığı için bir fuar olma niteliği taşıyan RLC Günleri ile; ABB, MERCEDES-BENZ, ANEL GRUP, EAE,  SCHNEIDER ELECTRIC, BEST, SIEMENS ,Honeywell,Zorlu Enerji ,Omron ,SOCAR, KUKA gibi sektörün önde gelen firmaları etkinliğin dinamik yapısı içerisinde yerlerini almaktadır. Ayrıca ,ETMD, ENOSAD gibi önemli dernekler ve uluslararası düzeyde başarılı projelerde ismini duyurmuş akademisyenler de katılımcı olarak destek vermektedir.

RLC Günleri 13.senesinde de sektörün önemli isimlerini öğrenciler ile buluşturmaya devam ediyor. Schneider Electric Genel Müdür Yardımcısı Mehmet ÖZALP, ve KUKA ülke Müdürü Kağan ABİDİN , LİMAK Enerji CEO ‘su Birol ERGÜVEN, SEVAL Kablo Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ersin TURGUT  ve  birbirinden önemli sektör temsilcileri yer alacak.

On üçüncüsünü düzenlenecek RLC Günleri Etkinliği geçen yıl 53 farklı üniversite ve 40 farklı bölümden toplamda 2700 katılımcıya ev sahipliği yaparak öğrenci etkinlikleri arasında rekor bir sayıya ulaşmıştır. Aynı zamanda  katılımcılarını 16 oturum, 4 panel ve 10 şirket standı ile karşılayıp şirketler, dernekler ve akademisyenlerle buluşmalarını sağlamıştır. Bu yıl Türkiye’deki 183 üniversitenin 104 ünden kayıt alarak bir rekora da imza atmıştır. Etkinlikte 200 öğrenci konaklamalı olarak ağırlanacaktır.

13.RLC Günlerinde Bu Sene Neler İşlenecek?

Endüstri 4.0,Enerji,BUSBAR, Akıllı Şehirler, CV Hazırlama ve Kariyer, gibi konularla sektör mercek altına alınacak

Sektöre imza atmış firmalar, dernekler ve akademisyenlerin işbirliği ile‘ Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği’ 13. RLC Günleri 28 Şubat 1-2 Mart 2017 tarihlerinde YTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesinde öğrencilerle buluşacaktır.

Eğer siz de “Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!” diyenlerdenseniz 13.RLC Günleri etkinliğine davetlisiniz!  Etkinlik konaklamalıdır.

rlc.ytuieee.com adresinden kayıt olup ve sen de bu etkinliğin içinde yerini alabilirsin.

13.rlc programi (Large)

Share
1124 Kez Görüntülendi.