logo

Rockwell Automatıon Esc Servıces’ı Satın Aldı

SONY DSC

Rockwell Automation,  dünya çapında enerji kontrolünde tehlikeli durum kontrolü sağlayıcısı, kilitleme-etiketleme hizmetleri ve çözümlerinde lider olan ‘ESC Services’ı satın aldı. Rockwell Automation, ESC Hizmetlerinin bünyesine katılımıyla, kilitleme – etiketleme servis sağlayıcılarında artık lider konumda.

Rockwell Automation İş Yöneticisi Danışmanı Fordenwalt şunları açıkladı; “ESC Hizmetleri veri tabanlı, bulut-etkin hizmetlerin giderek büyüyen portföyüne güvenliği eklerken, varlık kullanımını artırmak ve kurumsal risk yönetimini güçlendirmek amacıyla Rockwell Automation müşterilerine hizmet sağlayacak.”  ESC benzersiz metodolojisi ile Quick Response (QR) kodları kullanarak, varlık bilgileri dış mevzuatlar ve iç güvenlik politikalarına uyumlu olarak taranabiliyor. ESC Services Başkanı Kelly Michalscheck, “Global kilitleme-etiketleme ile çok uluslu şirketler arasında bir büyüme fırsatını temsil eder” dedi. Bu satın alma Rockwell Automasyonun geniş global ağı ile, ESC-Services kilitleme-etiketleme prosedürleri ve ScanESC çözümleri ile çok sayıda OEM makine üreticilerine daha fazla değer ve ortak çözüm oluşturuyor.

Franklin, Wisconsin. Merkezli ESC hizmetleri, Rockwell Otomasyon Kontrol Ürünleri ve Çözümlerine, müşteri desteği ve servis hizmetleri olarak entegre edilecektir. Detaylar daha sonra bildirilecektir.

Share
780 Kez Görüntülendi.