logo

Schneider Electric, Data Center Dynamics Konferansı’na Katılıyor

Schneider Electric, Türkiye’nin küresel veri merkezi arenasında giderek güçlü oyuncu olmaya başladığı bir dönemde, sektörün önde gelen profesyonellerini buluşturacak olan ’na katılacak. 

s (1) (Medium)DCD Konferansı’na platin sponsor olarak destek veren Schneider Electric adına IT İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Filiz Gökler ve Veri Merkezi Segment Müdürü Alphan Erdem birer konuşma gerçekleştirecek. Schneider Electric, bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek olan, Türkiye’nin artan finansal gücü ve IT sektöründeki büyük yatırım hamlesinin ele alınacağı Data center dynamics converged istanbul 2014 Konferansı’na platin sponsor olarak destek veriyor.

Şirketlerin bilgi işlem yöneticilerinin bir araya gelerek tecrübelerini ve IT sektöründe son teknolojik gelişmeleri ele alacağı platform, 4 Aralık 2014’te Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Schneider Electric IT İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Filiz Gökler’in katılımıyla açılışı yapılacak olan oturum B’de, Schneider Electric Veri Merkezi Segment Müdürü Alphan Erdem de konuşmacı olarak yer alacak. Erdem, “Hassas verileri olan büyük kuruluşların veri merkezi inşaatından alınacak dersler, tasarım örnekleri ve tavsiyeler” üzerine yapacağı konuşmayla Türkiye’deki Data Center profesyonellerine seslenecek.

Dört ana akımda IT sektörünün potansiyeli ele alınıyor

Türkiye’nin artan finansal gücü ve IT sektöründe yatırım hamlesi, konferansta ‘Tasarım ve Strateji’, ‘Güç ve Soğutma’, ‘BT ve Ağlar’ ve ‘Bulut ve Colocation’ olarak dört ana akımda incelenecek. Fırsatları maksimize etmeyi amaçlayan yaklaşımları belirleyecek ve veri merkezi endüstrisinin potansiyelini yeni bir perspektiften değerlendirecek olan konferans, araştırma ölçümleri, sektör profesyonelleri ve müşterilerle bilgi paylaşımı, son kullanıcı ve geçmiş delege anketleri sonuçlarından oluşan özel bir programa sahip bulunuyor.

Share
1032 Kez Görüntülendi.