logo

Schneider Electric Galaxy UPS için Geliştirilen Galaxy VS ile Genişletiyor

  • Yeni Galaxy VS, her ortama uygun kompakt ve esnek tasarıma sahip.
  • %99verimlilik ve Lityum-İyon akü seçeneği ile daha düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) avantajı sunuyor.
  • EcoStruxure™ Ready özelliği cihaz yönetimini ve servisini kolaylaştırıyor.
  • Daha hızlı kurulum ve servis için modüler tasarım sağlıyor.

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, yeni Galaxy VS kesintisiz güç kaynağını tanıttı. Bu ürün IT ortamlarında, ticari ve endüstriyel tesislerde kritik güç gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmış verimli, modüler, kolay kurulum özelliğine sahip, 10-100 kW aralığında üç fazlı bir Kesintisiz Güç Kaynağı(UPS) olarak öne çıkıyor.

Kompakt ve esnek tasarımıyla Galaxy VS, edge bilişim ve yer ve erişimin kısıtlı olduğu küçük veri merkezlerinin gereksinimlerini karşılıyor. %99verimlilik sağlayan ve opsiyonel lityum-iyon akülerle akü ömrünü iki katına çıkartan Galaxy VS, sektörde benzersiz bir Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) sağlıyor.

Galaxy VS’i değerlendiren Schneider Electric Üç Fazlı Ürünler Grubu Başkan Yardımcısı Christopher Thompson; “Üstün TCO ve kullanılabilirlik performansıyla Galaxy VS müşterileri etkileyen, teknik açıdan üstün bir çözümdür. Üstün Schneider Electricgüvenilirliğini sağlarken modernizasyon ile ilgili çok sayıda soruna da çözüm sunuyor. Bu yeni UPS, hibrit bir ekosistemde inovatif ve kolay kurulum özelliğine sahip çözümler arayan müşteriler için doğru dengeyi sağlıyor. Kompakt ve modüler tasarımıyla Galaxy VS, standart UPS’lere göre daha hızlı ve daha küçük bir alanda kurulabiliyor. Böylece zamandan ve maliyetten tasarruf sağlıyor” şeklinde konuştu.

Yenilikçi ve sağlam Galaxy VS, EcoStruxure Ready özelliğine sahip. Böylece saha yöneticileri ve teknik personel bir akıllı telefon uygulaması yardımıyla Galaxy VS sistem durumunu her zaman ve her yerden izleyebiliyor.

Galaxy VS’nin avantajları arasında şunlar bulunuyor:

  • Maliyet tasarrufları:Schneider’in patentli ECOnversion modunda çalıştırıldığında %99’ve online (çift çevrim) modunda %97’ye varan oranlarda verimlilik sağlıyor.
  • Ayak izi tasarrufları: Kompakt tasarım ve kolay ve hızlı bağlantı ve servis sağlayan önden tam erişim, kısıtlı alanlar için özellikle uygun olan yüksek yoğunluklu bir tasarım sunuyor.
  • Daha uzun kullanım ömürlü enerji depolama: Lityum-iyon akü teknolojisi ile kesintinin ardında aküler çok daha hızlı yeniden dolduruluyor ve standart akü çözümlerinden daha uzun kullanım ömrüne olanak tanıyor.
  • Daha yüksek uptime ve daha kolay bakım: Kritik sistem bileşenleri, hata toleranslı tasarımla modüller şeklinde yapılandırılmış bulunuyor. Bu, daha düşük yük seviyelerinde ve daha kısa onarım süresiyle dahili korumasağlıyor.
  • EcoStruxure Ready: 7/24 çalışan hizmet ofisiyle global ekipman performansı ve durum görünürlüğü, yönetimi kolaylaştırıyor.
  • Green Premium sertifikasıtasarımı sayesinde sürdürülebilir iş performansı sunuyor.

Etiketler: »
Share
60 Kez Görüntülendi.