logo

Schneider Electric’ten 6 İlde 250 Elektrikçiye Profesyonel Eğitim

 Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric, ürün yöneticileri perakende kanalında devam ettirdiği teknisyen eğitimleri kapsamında İstanbul, Bursa, Tekirdağ, Antalya, Konya ve Ankara’da  yaklaşık 250 elektrikçiye ulaştı.

 SCH-TeknisyenEgitimi Her yıl elektrik teknisyenleri için 18 eğitim düzenlemeyi hedefleyen Schneider Electric, yılın ilk yarısında İstanbul, Bursa, Tekirdağ, Antalya, Konya ve Ankara’da yaklaşık 250 elektrikçiye eğitim verdi. Eğitimler, Antalya – Manavgat, Samsun, Trabzon, İzmir, Gaziantep, Adana, İstanbul illerinde devam edecek.

 Schneider Electric tarafından düzenlenen eğitimlerde elektrik teknisyenlerine, elektrik tesisat ve kontrol sistemlerine ait ürünlerin montajıyla ilgili işlerini kolaylaştıran teknik ve bilgilendirici eğitimler veriliyor. Montaj konusunda püf noktalarını öğrenen elektrikçiler, montaj yaptıkları yaşam alanlarının güvenlik seviyesini daha ileri taşıyacak teknik bir eğitime de tabii tutuluyorlar. Elektrikçiler ayrıca, Schneider Electric ETKS (Elektrik Tesisat ve Kontrol Sistemleri) çözümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olma fırsatını yakalıyorlar. Teknik eğitim konuları arasında elektrik dağıtım koruması, topraklama, kablolama, kaçak akım koruması ve tesisat tipleri de yer alıyor.

 En hızlı montajcıya hediye çeki…

SCH-TeknisyenEgitimi-1

 Eğitim kapsamında Schneider Electric, ETKS ürünlerinin montajında en hızlı montaj yapan katılımcıları belirleyerek hediye çekiyle ödüllendiriyor. Ayrıca tüm katılımcılara mesleki hayatlarında kullanabilecekleri şarjlı tornavida hediye ediliyor. Eğitim sonrasında düzenlenen akşam yemeğinde ise elektrikçiler eğitimi başarılı bir şekilde tamamlamanın keyfini çıkarıyorlar.

Share
939 Kez Görüntülendi.