logo

Schréder, “Yeşil İş 2014: Sürdürülebilir İş Buluşması’nda”

Aydınlatmada daha etkin performans için daha az enerji tüketimini hedefleyen Schréder; ülkemizde düzenlenen en önemli Sürdürülebilirlik Platformu olan “Yeşil İş 2014: Sürdürülebilir İş Buluşması”nda yerini alıyor. Bu sene 6’ıncısı düzenlenen “Yeşil İş 2014: Sürdürülebilir İş Buluşması”, ‘Değişimi Yönetmek’ temasıyla 23-24 Eylül tarihleri arasında Raffles İstanbul’da.

schreder (2)_320x118Schréder, sürdürülebilir ortamlar için sunduğu aydınlatma çözümleriyle ‘Sürdürülebilirlik Akademisi’ tarafından düzenlenen ‘Yeşil İş 2014: Sürdürülebilir İş Buluşması’na katılıyor. Schréder, konferans kapsamında sürdürülebilir bir şehir için doğru enerji planlamasına, doğru enerji planlaması için akıllı bir şehir yönetimine ve akıllı şehir yönetiminde de aydınlatmanın önemini vurgulamayı hedefliyor.

Enerji verimliliği konusunda deneyimli Schréder, son kullanıcıların hem konforu hem de güvenliği bakımından sunduğu sürdürülebilir ve kapsamlı çözümler ile öne çıkıyor. Çözüm odaklı yaklaşımlarıyla proje uygulamalarının her aşamasında – aydınlatma kontrolünden armatür uygulamasına kadar – firmalara ve şehirlere çözüm ortağı olmayı hedefleyen Schréder; sürdürülebilir aydınlatma çözümlerini teşvik etmek için dünya genelinde düzenlenen “Auroralia Ödülleri 2014”ün ana sponsoru olarak aday proje ve aday şehirleri de arıyor.

Share
739 Kez Görüntülendi.