HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

logo

Sektördeki Rekabetçi Yapımızı Sürdüreceğiz

Schneider Electric’in anahtar priz ürünleri segmentinde Türkiye’nin önemli oyuncularından Günsan Elektrik’in satın almasının ardından göreve başlayan CEO Stephane Nuss, önce çalışanlarla, sonra da bayilerle bir araya geldi. 

1 (Medium)Günsan Elektrik, Sancaktepe’deki fabrikada çalışanlar için ‘Merhaba Toplantısı’, 13 Aralık’ta ise Rahmi Koç Müzesi’nde ‘Bayi Toplantısı’ gerçekleştirildi. 

Günsan Elektrik Fabrikası’nda gerçekleştirilen törende görevi devralan, Günsan Elektrik’in yeni CEO’su Stephane Nuss, çalışanlarla tanıştı ve 2015’e dair hedeflerini paylaştı.  Günsan’ın başarılı iş modeli sayesinde anahtar priz pazarında Türkiye’nin 2 numaralı firması olduğunu belirten Nuss, “Ekip olarak bu başarıdan gurur duymalıyız. Günsan Elektrik, %100 bağımsız olarak çalışmalarına devam edecek. Gelecekte yeni ürünlerle sektördeki konumumuzu daha da güçlendireceğiz ” dedi. 

Nuss: “Sektördeki rekabetçi yapımız sürecek”

3 (Medium)CEO Nuss, Bayi Toplantısı’nda da iş ortaklarına hitaben şöyle konuştu: “İş modelimizi ve ticari modelimizi olduğu gibi koruyoruz. Sistemde ve fabrikamızda bir değişiklik olmayacak, zaten rekabetçi bir fabrikamız var, aynı verimliliği korumak istiyoruz. Gelecek aylarda, Günsan Elektrik’i daha da güçlendirmek için yeni ürünleri de Günsan’ın portföyüne katacağız.”

Bayi toplantısına katılan Schneider Elektric Orta Doğu Bölgesi Başkanı Turhan Turhangil, “Günsan, Schneider Electric içinde bağımsız bir birim olarak hayatına devam edecek” diyerek stratejilerini özetledi.

Günsan Elektrik Genel Müdürü Dilek Tuncalı ise “Gücümüzü paylaşımlardan alan bir aile olarak, inanıyorum ki bu buluşma hepimizi heyecanlandırdı. İş süreçlerimizde ivme, güç, bereket kazanacağımıza eminim” şeklinde konuştu.

Konuşmalardan sonra Günsan Elektrik’in 2014 Satış kampanyasından araç kazanan bayilere ödülleri takdim edildi. Şık bir yemek davetiyle sona eren gece, Günsan ekibine 2015 öncesinde büyük motivasyon kattı.

Share
1702 Kez Görüntülendi.