logo

Seval Kablo III. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresinde Yer Aldı…

Seval Kablo, 21-24 Kasım 2013 tarihleri arasında EMO İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 3. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresinde katılımcı olarak yer aldı.

DSCN0716 (Small)Seval Kablo Kongreye katılan ziyaretçileri açmış olduğu kendi standında ağırladı. Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte 4 gün boyunca sektörde yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerle paylaşma imkanı buldu. Firma, ziyaretçilerine ürünleri hakkında bilgiler verdi. Tepekule EMO İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 4 farklı alanı kapsayan 3. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi oturumları yoğun katılım ile tamamlandı.

Firma Hakkında Kısaca Bilgi

Kablo Sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Seval Kablo 1980 yılında Denizli’deki tesislerinde üretime başlamıştır. Sektördeki 33 yıllık deneyimiyle, enerji kabloları, polietilen yağa dayanıklı alüminyum, halojen-free, ve zırhlı kablo üretimi yapmaktadır.Firma, üretimini “Seval” markası adı altında gerçekleştirmekte olup, kablolar IEC, CE, RoHS ve TSE standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir.

 DSCN0626 (Small)KALİTE

Firma, kaliteden hiçbir zaman ödün vermemiştir. Uzun dönemli kurulan müşteri ilişkilerindeki artışla sonuçlanan başarısı, bu konuya verdiği önemi göstermektedir. Zaman içerisinde Seval Kablo kaliteyi arttırmak ve ürün yelpazesini genişletmek amacıyla gerekli bütün çalışmaları yapmış ve TSE, HAR, ISO 9001: 2000 belgeleri ile sertifikalandırılmıştır.

 

Share
3507 Kez Görüntülendi.