logo

Seval Kablo’dan İzmir’de Dostluk Yemeği…

1-seval-kablo (2) (Medium)Sektördeki 33 yıllık deneyimiyle PVC izoleli tesisat kabloları, 0,6/1Kv PVC/HF izoleli alüminyum ve bakır zırhlı Alçak Gerilim Kabloları, HF izoleli tesisat kabloları, N2XH FE 180 E 90 kabloları, NYCY kablolar, kontrol ve kumanda kabloları, blendajlı, folyolu ve zırhlı sinyal kabloları, havaalanı pist aydınlatma kabloları, kauçuk kılıflı alçak gerilim kabloları, XLPE izoleli alçak gerilim kablo üretimi yapan Seval Kablo 21-24 Kasım tarihlerinde İzmir’de gerçekleşen EMO’nun düzenlediği “İzmir III. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi”ne katılım gerçekleştirdi.

Seval Kablo’nun üst düzey yetkilileri ile katılım gerçekleştirdiği, bu yıl 3.’sü düzenlenen organizasyonda, gelen ziyaretçilere ürünler tanıtıldı. Sektör içinde yaşanan rekabetin, dostane bir platforma taşınarak ilişkilerin güçlendirilmesi misyonuyla hareket eden Seval Kablo, düzenlediği yemek organizasyonu ile kablo sektörünün önde gelen firma ve yetkililerini bir araya getirdi.

Seval  Kablo’nun, kongrenin ikinci günü olan 22 Kasım akşamı Alsancak / Deniz Restoran’da düzenlenen yemek ile sektörel dayanışma ve dostluk ortamına zemin hazırladı. Kablo üreticileri ve elektrik firmalarının da arasında bulunduğu 15 firma bu yemekte Seval Kabloyu yalnız bırakmadı. Samimi sohbet ortamında gerçekleşen yemeğe kablo sektörüne hizmet veren 40 firma yetkilisi katıldı.

Share
4078 Kez Görüntülendi.