logo

Sigma Elektrik 2019 Yılında Yurtdışı Etkinliklerine Çok Hızlı Başladı

Sigma Elektrik, 2019 yılının henüz başında Afrika bölgesinde gerçekleşen 4 farklı yerel etkinlikte yer alarak ürünleriyle büyük bir beğeni alıyor. Geçen hafta Sudanda düzenlenen “Khartoum International 2019 fuarı”nın hemen arkasında bu kez Cezayirde,  Elektrik ve Yenilenebilir Enerji alanında 2.cisi düzenlenen “L’ÉLECTRICITÉ ET DES ÉNERGIES RENOUVELABLES” fuarı ile sektör temsilcileriyle buluştu.

Cezayirde 10-13 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenen fuar hakkında Sigma Elektrik İhracat Direktörü Genco Uysal, görüşlerini şöyle dile getirdi: “L’ÉLECTRICITÉ ET DES ÉNERGIES RENOUVELABLES 2019 fuarı Sigma Elektrik için karşılıklı işbirliği çerçevesinde Cezayirli meslektaşlarımız ile bir araya gelme fırsatı sağlamıştır.

Cezayir fuarı bizim için Kuzey Afrika’nın en büyük pazarlarında yer almak adına önemli bir etkinlik.  Fuar süresince standımıza gelen başta Cezayir Enerji Bakanı ve yüzlerce profesyonel sektör temsilcisi ile tanışma ve görüşme imkanı bulduk. Bu etkinlikte de yeni partnerlerimizle önemli iş birliği anlaşmalarına imza attık.

Genco Uysal, fuar hakkındaki düşüncelerini şöyle sürdürdü; ziyaretçilerimizin firmamıza ve ürünlerimize karşı göstermiş oldukları yoğun ilgi ve beğeni, satış ekibimiz için büyük bir heyecan kaynağı oldu. Bir kez daha; yabancı bir fuarda ülkemizi ve firmamızı başarı ile temsil etmenin gurur ve mutluluğunu yaşadık.

10 – 13 Şubat 2019 tarihlerinde SAFEX, Pavilion A, Pins Maritimes Algiers’de 2.cisi düzenlenen SEER Elektrik ve Yenilenebilir Enerji Fuarı, 2025 yılına kadar ülkede hedeflenen enerji ihtiyaçlarını karşılamak ve gelecekte karşılaşılacak sıkıtıları çözmek adına Cezayirde sektör profesyonelleri için kaçırılmayacak bir etkinlik haline geldi.

SEER fuarı, enerji üretimi, iletimi, dağıtımı ve depolanması, aydınlatma, yenilenebilir enerji (güneş ve rüzgar), test ve ölçüm ekipmanları ve son olarak da en son yeniliklerin sergilendiği bir etkinlik.

Elektrik ve Yenilenebilir Enerji Fuarı: Almanya, Fransa, İspanya, Çin, Tunus, Türkiye ve Suudi Arabistan dahil olmak üzere yedi ülke pavilyonu ile temsil edilen uluslararası bir etkinliktir. SEER, elektrik alanında uzmanlaşmış 120 katılımcı şirketi 20 binden fazla ziyaretçiyi bir araya getirdi.

 

Share
44 Kez Görüntülendi.