logo

Sigma Elektrik Afrika Ülkelerine Çıkarma Yaptı.

Sigma Elektrik İhracat departmanındaki yeni yapılanması ile birlikte yurtdışı çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.
Ihracat Direktörü olarak göreve başlayan Genco Uysal ve yeni oluşturduğu ekibi 2019 yılının ilk çeyreğinde 25 ülkeye çıkarma yaptı.

Sİgma Elektrik İhracat departmanında yeni yapılanması ile birlikte yurtdışı çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. İhracat Direktörü olarak göreve başlayan Genco Uysal ve  yeni ekibi 2019 yılının ilk çeyreğinde 25 ülkeye çıkarma yaptı. Yurtdışında birçok ülkeye ürünlerini satan Sigma Elektrik yeni ülkeleri portföyüne katmaya devam ediyor. Mevcut ülkelerdeki yeni yapılanması ile birlikte birçok ülkede yeni müşteriler ile işbirliği anlaşmaları imzaladı.

Sigma Elektrik İhracat Direktörü Genco Uysal dergimize yaptığı açıklamada Sigma Elektrik olarak 2019 yılına çok iyi başladıklarını ve önemli fuarlara katılarak yeni bağlantılar kurduklarını, hali hazırda ihracat yaptığımız ülkelerde ise mevcut iş birliklerini geliştirdiklerini ifade etti.

“Ayrıca Genco Uysal, Özellikle yılın ilk çeyreğinde Angola, Yeni Gine Cumhuriyeti, Sierra Leone, Fas, Cezayir, Sudan, Burkina Faso, Gine-Bissau, Tanzania, Mali, Mozambik, Uganda, Namibya, Tunus, Togo, Senegal, Kenya gibi ülkelere yaptıkları seyahatlerle bu ülkelerde yaptıkları saha araştırma ve ziyaretleriyle yeni bayilik anlaşmaları yapıp Afrika’da bayi ağını genişlettiklerini belirtti.

Etiketler:
Share
371 Kez Görüntülendi.