logo

Sigma Elektrik Yurtdışı Bayii Ağını Genişletiyor…

Sigma Elektrik İhracat Direktörü Genco Uysal Yurtdışı Yeni Bayi Oluşumu ve Mevcut Bayi Ziyaretlerinin öneminin farkındayız ve bu doğrultuda çalışıyoruz.

Sigma Elektrik İhracat Direktörü Sn. Genco Uysal:“Bayiler firmanın kurumsal müşterileridir ve firmanın nihai müşterilerine hizmet veren ortakları gibidir. Müşteri nasıl veli nimetse, bayilerimiz de bizim için veli nimettir. Yurtdışı Bayi zinciri oluşturmak ve bu sistemi yönetmek zor bir iştir. Her ülke ve bölgede, il ve ilçelerde ürünümüzü satabilecek esnaflar veya girişimciler bulmanız gerekir. Bayi bulduktan sonra da onlarla çok iyi bir ticaret ve iletişim yürütmeniz gerekir.

Bu ticaret kazandır-kazan felsefesine oturmalı, bayi sizin ürünlerinizi satmaktan memnun olmalıdır. Biz de bu anlayışla 2019 yılının daha ilk iki ayında  – Cezayir – Fas – Irak – Romanya ve Afganistan’da yeni bayii anlaşmaları yaptık. Aynı zamanda Umman – Sudan – Yunanistan bayilerimizle de hasret giderdik.

Bütün gücümüzle Ortadoğu, Afrika, Avrupa ve Asya olmak üzere yeni bölge ve ülke temsilcileri ağımızı genişletirken diğer bir yandan da mevcut bayilerimizi yerlerinde ziyaret ettik.”dedi.

Afganistan Yeni Bayilik Anlaşması Yaptık

Cezayir Sigma Yeni Bayilik Anlaşması yaptık

Fas ülke yeni bayilik anlaşması yaptık

Romanya ülke yeni bayilik anlaşmayı yaptık

Sudan bayimizle hasret giderdik

Umman bayilizle hastret giderdik.

Yunanistanla yeni bayilik anlaşması yaptık

Etiketler: » » » » » » »
Share
62 Kez Görüntülendi.