logo

Solar Sektörünün Marka Fuarı Solarex İstanbul & Günder İşbirliği 2020 Yılında da Tüm Verimliliğiyle Devam Ediyor…

Güneş enerjisi ve yenilenebilir enerji sektörünün Türkiye’deki ilk ve tek uluslararası fuarı olan SOLAREX İstanbul, sivil toplum kuruluşları ile etkin işbirliklerini sürdürerek çalışmalarına devam ediyor.

2 – 4 Nisan 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçileri ile 13. kez buluşacak olan Solarex İstanbul Fuarı’nın yöneticileri 2020 çalışmaları için, GÜNDER – Güneş Enerjisi Topluluğu Türkiye Bölümü Başkanı Kutay Kaleli ile bir araya geldi. Ülkemizi de etkileyen global sıkıntılara rağmen solar sektöründeki yenilikler, hedefler, beklentiler ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Yapılan görüşmeler sonrasında sektörün ihtiyacı olan katkıları sağlamak, fuarın gerek katılımcı gerekse ziyaretçi nezdinde tüm sektör için güçlü bir ticari zemin oluşturmasının öneminden hareketle 2020 yılında da  işbirliğini daha da güçlendirerek sürdürmeye karar verdiler.

13. yılında istikrarlı büyümesine devam eden Solarex İstanbul Fuarı GÜNDER ile yaptığı  işbirliği ile Avrupa ve özellikle  Ortadoğu ve kuzey Afrika bölgesindeki solar sektörünün önde gelen kuruluşları ile güçlü temaslar geliştirerek 2020 ylında önemli projelere imza atmayı hedefliyor.

Etiketler: » » »
Share
677 Kez Görüntülendi.