logo

Tayvan, Yeşil Led Ürünleri ile Led&Lighting Fuarı’nda

TTM_LOGO_320x209Tayvanlı led ve aydınlatma malzemeleri üreticileri, en yeni ürünlerini Led&Lighting Aydınlatma Fuarı’nda sergileyecek. 25-28 Eylül tarihlerinde,  İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. hollerde gerçekleştirilecek Led&Led Aydınlatma Fuarı’na Tayvan, aydınlatma konusunda uzman 8 firma ile katılıyor. Fuarda Tayvanlı firmalar tarafından üretilen yenilenebilir enerjiyle üretilen ve enerji verimliliği sağlayan yeşil led ürünleri de ilk kez sergilenecek. Fuarda Tayvanlı firmalar tarafından üretilen yenilenebilir enerjiyle üretilen ve enerji verimliliği sağlayan yeşil led ürünleri de ilk kez sergilenecek.

Katılımcı firmalar

1980’de Tayvan’da kurulan Sing Mas Enterprise Corporation, ekranlarda, dekorasyonlar, aydınlatma, ışık reklam, mimari ve çok daha fazla uygulamada kullanılabilecek çeşitli türde plastik profil, boru, çubuk ve levhanın ekstrüzyonu konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticidir. LED ışık üreticisi olan Deng Fu Fa Lighting Technology Enterprise, tüm ürünlerinde çevreye  duyarlılığı esas alıp  kalitesinden ödün vermeyen, uzun ömürlü  ve güç tasarrufu sağlayan ürünleri müşterilerine  sunuyor.

Kuang An Glass Corporation, 1998 tarihinde ISO-9002 sertifikası  ve 2004 Mayıs ayında ISO-9001 sertifikasını alarak ürünlerinin garantisini belgelemiştir.

Easlite Industry Corporation, her türlü alan için aydınlatma, ısıtma ve elektrik çözümlerini sunar. Ana ihracat ürünlerinin yanı sıra LED ampuller, LED mumlar, LED MR16, LED bileşenleri ve LED floresanlar da üretiyor.

Uplight Technology Corporation, 10 yıldan fazla süredir Tayvan’ın LED çiplerinin temsilciliğini  yürütüyor. Uplight Technology entegre üretim sistemleri ile bütün parça ve bileşenler için mümkün olan en yüksek kalite kontrolünü garanti etmelerine imkan tanır.

Taiwan Basin Industrial Corporation, çeşitli türde plastik levha ve ürün imalatını gerçekleştiriyor. Ayrıca ters metal kaplama işlemi için hem PS hem de PMMA malzemesinden daha yüksek kaliteli paneller üreten Taiwan Basin Industrial Corp, yepyeni bilgisayarlı bir hat eklemek için önemli miktarda yatırım yapmıştır.

Taiwan Lighting Fixture Export Association (Tayvan Aydınlatma Armatürleri İhracat Birliği), 1989 yılında Tayvan, Taipei şehrinde kurulmuş olup TLFEA aydınlatma armature sektöründe bulunan üreticiler ve distribütörlerden oluşan bir kuruluştur. Birliğin amacı uluslararası ticareti desteklemek ve pazardaki müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmeleri için üyeleri arasındaki iletişim ve etkileşimi artıracak işlev ve faaliyetleri yerine getirmektir. Tayvan Mükemmellik Ödülü’nün sahibi olan United Power Research Technology Corporation (UPRtek), Yüksek mühendislik özellikleriyle, UPRtek yeşil, güç tasarruflu ve akıllı uygulamalara ilişkin ürünlere odaklanıyor. Tasarım konsepti, müşterilere Yeşil, Akıllı ve Kaliteli Yaşam kazandırıyor.

Share
1293 Kez Görüntülendi.