logo

Tayvan, Yeşil Led Ürünlerini İlk Kez Led&Lighting Fuarı’nda Sergiledi

Tayvanlı led ve aydınlatma malzemeleri üreticileri, en yeni ürünlerini Led&Lighting Aydınlatma Fuarı’nda görücüye çıkardı

TTM_LOGO (Medium)Hizmet yelpazesini her geçen gün geliştiren Tayvan, led ve aydınlatma malzemeleri konusunda da iddiasını sunduğu çözümlerle 25-28 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Led&Lighting Aydınlatma Fuarı’nda gösterdi.

Yenilenebilir enerjiyle üretilen “Yeşil Led Ürünleri”, Tayvanlı led üreticileri tarafından ilk defa Led&Lighting Aydınlatma Fuarı’nda sergilendi. Tayvanlı led üreticileri tarafından, Tayvan Ekonomi Bakanlığı kapsamında yürütülen Yeşil Ticaret Projesi dahilinde geliştirilen “Yeşil Led Ürünler” enerji tasarruf ve verimliliğine katkı sağlıyor.

Tayvan Ticaret Merkezi Türkiye Direktörü Patty Yen Led&Led Aydınlatma Fuarı’nda yaptığı açıklamada, “Tayvan’ın led sanayi geliri 2013 yılında, bir önceki yıla göre yüzde 5 artarak, 4.8 milyar Amerikan Doları’na ulaştı. Türkiye, dünyanın en güçlü yükselen piyasalarından biri ve Tayvan bu gelişen pazarda kendine bir yer edinmek için önemli adımlar attı. Led ışıklar konusunda, Tayvan 2013 yılında toplam ithalat değerinin %9’unu oluşturarak Türkiye’nin 4. büyük led ithalat kaynağı oldu.” dedi.

Katılan firmalar

1980’de Tayvan’da kurulan Sing Mas Enterprise Corporation, ekranlarda, dekorasyonlar, aydınlatma, ışık reklam, mimari ve çok daha fazla uygulamada kullanılabilecek çeşitli türde plastik profil, boru, çubuk ve levhanın ekstrüzyonu konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticidir.

LED ışık üreticisi olan Deng Fu Fa Lighting Technology Enterprise, tüm ürünlerinde çevreye  duyarlılığı esas alıp  kalitesinden ödün vermeyen, uzun ömürlü  ve güç tasarrufu sağlayan ürünleri müşterilerine  sunuyor.

Kuang An Glass Corporation, 1998 tarihinde ISO-9002 sertifikası  ve 2004 Mayıs ayında ISO-9001 sertifikasını alarak ürünlerinin garantisini belgelemiştir.

Easlite Industry Corporation, her türlü alan için aydınlatma, ısıtma ve elektrik çözümlerini sunar. Ana ihracat ürünlerinin yanı sıra LED ampuller, LED mumlar, LED MR16, LED bileşenleri ve LED floresanlar da üretiyor.

Uplight Technology Corporation, 10 yıldan fazla süredir Tayvan’ın LED çiplerinin temsilciliğini  yürütüyor. Uplight Technology entegre üretim sistemleri ile bütün parça ve bileşenler için mümkün olan en yüksek kalite kontrolünü garanti etmelerine imkan tanır.

Taiwan Basin Industrial Corporation, çeşitli türde plastik levha ve ürün imalatını gerçekleştiriyor. Ayrıca ters metal kaplama işlemi için hem PS hem de PMMA malzemesinden daha yüksek kaliteli paneller üreten Taiwan Basin Industrial Corp, yepyeni bilgisayarlı bir hat eklemek için önemli miktarda yatırım yapmıştır.

Taiwan Lighting Fixture Export Association (Tayvan Aydınlatma Armatürleri İhracat Birliği), 1989 yılında Tayvan, Taipei şehrinde kurulmuş olup TLFEA aydınlatma armature sektöründe bulunan üreticiler ve distribütörlerden oluşan bir kuruluştur. Birliğin amacı uluslararası ticareti desteklemek ve pazardaki müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmeleri için üyeleri arasındaki iletişim ve etkileşimi artıracak işlev ve faaliyetleri yerine getirmektir.

Tayvan Mükemmellik Ödülü’nün sahibi olan United Power Research Technology Corporation (UPRtek), Yüksek mühendislik özellikleriyle, UPRtek yeşil, güç tasarruflu ve akıllı uygulamalara ilişkin ürünlere odaklanıyor. Tasarım konsepti, müşterilere Yeşil, Akıllı ve Kaliteli Yaşam kazandırıyor.

Share
1781 Kez Görüntülendi.