logo

Teknik Rovelver Yeni Fabrikasının Temelini Attı

img_1900-medium“Kalite Yan Sanayi’de Başlar” sloganı ile üretim anlayışına sahip olan Teknik Rovelver Otomat firması İstanbul-Hadımköy’de yeni kurulacak fabrikasının temel atma törenini gerçekleştirdi.

…..bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplamda …….bin metrekare ile sektörün tek parça en büyük kompleksi olacak yeni fabrika, bölgeye hem ekonomik hem de istihdam açısından katkı sağlayacak. Hizmete girdiğinde istihdam sağlayacak olan fabrika, yıllık ….. bin ton üretim kapasitesi ile sektörünün en büyük tedarikçi üretici firmalarından birisi olacak.

Temel atma töreninde konuşma yapan ve Türkiye’ye yatırım yapmanın önemine değinen Teknik Rovelver firma sahibi Adil Şişman, “Gerçekleştirdiğimiz üretim ve sağladığımız istihdamla, sektörümüze ve ülke ekonomimize değer katmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Son yıllarda büyük oranda yatırım yaptık ve bu yatırımların karşılığını elde ettik. Ülkemizde sektörümüzün önde gelen üretici firmalarının önemli bir tedarikçisi konumunda bulunmaktayız. Bu da bize daha büyük sorumluluklar yüklemektedir. Bu bilinçle ve yenilikçi anlayışla hareket etmekteyiz. Başta,  Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’ya kadar dünya çapındaki çeşitli bölgeleri hedef pazarlarımız arasında görmekteyiz. Bu anlamda ülkemize yaptığımız yatırımlar bize daha çok çalışmak için ilham veriyor” dedi.

img_1882-mediumTemel atma töreninde kendilerini yalnız bırakmayan başta Makel firması sahibi Necati Şaşmaz ve diğer konuklara iştiraklerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür etti.

Share
1991 Kez Görüntülendi.