logo

Teksan Jeneratör ailesi Emeğe Saygı Ödül Töreni’nde biraraya geldi

1478271187_zdemir_ata___teksan_jenerator_yonetim_kurulu_baskani-mediumTeksan Jeneratör Şirketler Grubu, bünyesinde 5, 10, 15 ve 20’inci yılını geride bırakan personeli için düzenlediği “Emeğe Saygı Ödül Töreni” ile çalışanlarına bir kez daha teşekkür etti. Bu yıl üçüncü kez düzenlenen ödül töreninin özel konuğu ise Sunay Akın oldu. Cumhuriyet, bilgi ve insan odaklı bir konuşma yapan Sunay Akın ödül törenine katılanlara duygulu anlar yaşattı.

Teksan Jeneratör Yönetim Kurulu ve çalışanların katılımı ile gerçekleşen ödül töreninde 5, 10, 15 ve 20 yılını geride bırakan çalışanlara plaketleri takdim edildi. Sancaktepe Belediyesi Samandıra Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende şirket bünyesinde 167 çalışan plaketlerini ve ödüllerini aldı.

Ödül töreninde Teksan Jeneratör Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Ata, Genel Müdür Yunus Teksan ve Pazarlama İletişimi Müdürü Deniz Sağlam birer konuşma yaptı. Araştırmacı, yazar ve şair Sunay Akın’ın konuk olarak katıldığı ödül töreninde Cumhuriyet, bilgi ve insan kavramlarının altını çizdiği konuşması katılanlara duygulu anlar yaşattı.

Teksan Jeneratör Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Ata ödül töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Her zaman önce insan diyoruz, çalışanlarımızın güvenliği ve mutluluğu bizim için ilk sırada geliyor. Şirketimizin başarısında ve bugün geldiği noktada çalışanlarımızın çok büyük bir payı var. Artık bir aile olduğumuz mesai arkadaşlarıma şirketimize yaptıkları tüm katkılarından dolayı çok teşekkür ediyor, ödül alan ekip arkadaşlarımızı kutluyorum.”

Share
2157 Kez Görüntülendi.