logo

Total İçin Yeni Marka Sloganı ve Kurumsal Reklam Kampanyası

Paris Total grubun marka farkındalığını güçlendirmek amacıyla 2 Ekim günü 21 ülkede aynı anda yeni bir uluslararası reklam kampanyası başlatıyor.

cotoben (1)

Bu kampanya, Total’in petrol üretimi, rafinaj ve pazarlama alanındaki faaliyetlerinin yanı sıra doğal gaz sektöründe büyük bir firma olduğunu (üretiminin %50’sini doğal gaz oluşturuyor) ve iştiraki SunPower aracılığıyla güneş enerjisi alanında dünyanın ikinci büyük şirketi olduğunu vurguluyor.

Kampanya, Total Grubu’nun yeni sloganı olan ve “daha fazla”nın değil “daha iyi”nin altını çizen “Daha İyi Enerji Taahhüdü” sloganının ardındaki anlamı sergileyen somut örneklerle sunuluyor. Grup bu sayede sorumlu bir enerji geleceğine giden yolun öncelikle daha güvenli, daha verimli, daha inovatif ve mümkün olan en fazla sayıda insan için erişilebilir bir enerjiden geçtiği inancını paylaşıyor.  Bu taahhüdün karşılanabilmesine yardımcı olmak için, çok sayıda Grup çalışanı kampanyanın hazırlanmasına katkı yaptı ve reklam filmindeki sahnelerin çoğu Total tesislerinde çekildi.  Total’in Kurumsal İletişimden sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Jacques-Emmanuel Saulnier, “Total, lider bir küresel enerji şirketi. Ticari faaliyetlerinin büyümesini desteklemek için uzun vadede güçlü bir markaya ihtiyacı var.

cotoben (3)Bu büyük çaplı kampanya, Total’in tarihindeki ilk büyük reklam kampanyası olacak. Bu kampanya hem büyüklüğümüzü hem de tutkularımızı yansıtıyor,” şeklinde ifade etmektedir.  Total Türkiye Genel Müdürü M. Antoine TOURNAND ise düşüncelerini şöyle ifade ediyor: “Vizyonumuz ve “her zaman daha iyisi” sözleriyle ifade ettiğimiz sürekli gelişim yaklaşımımızı ön saflarda, paydaşlarımızın yanında ve onlar için yaptığımız çalışmalarda görebilirsiniz. Bu sadece gelecek için verilen bir söz değil, Total’in 100.000 çalışanı için her gün uğrunda çalıştıkları bir gerçek.”

Share
1516 Kez Görüntülendi.