logo

Tunçmatik ile Datagate Distribütörlük Anlaşması Yaptı…

Tunçmatik, Index Grup bünyesinde bulunan Datagate ile yaptığı distribütörlük anlaşmasıyla kesintisiz güç kaynakları alanında gücüne güç katmaya devam ediyor.

Tuncmatik_Datagate_749x600Türkiye’nin enerji çözümleri markası Tunçmatik, Index Grup’tan Datagate ile  distribütörlük anlaşması yaptı. Datagate, Tunçmatik’in enerji koruma prizleri, universal notebook adaptörleri, regülatör, usb şarj cihazları, online kesintisiz güç kaynakları, line interaktif güç kaynakları, stand-By güç kaynakları gibi geniş ürün yelpazesini, Türkiye’nin her noktasına ulaştırmayı hedefliyor.

Datagate, PC pazarında yerel üreticilere mikro işlemci, sabit disk, hafıza birimleri, optik ürünler, anakartlar, teypler, görüntü kartları, monitör, çeşitli donanım destekleyen yazılımlar gibi BT komponentleri üreten birçok markanın temsilcilik, satış, pazarlama, dağıtım, lojistik ve satış sonrası hizmetleri alanında faaliyet gösteriyor. Intel, Seagate, Maxtor, MSI, Sapphire, Sony, Veritech, Samsung, Vestel, Fujıtsu gibi dünya markalarının da distribütörlüğünü yapıyor.

Datagate Genel Müdürü Salih Baş “Datagate olarak, Tunçmatik’in geniş ürün portföyünü, grubun  yaygın  bayi kanalı,  kurumsal kanaldaki  katma değerli iş ortaklarına ulaştırmak üzere,  düzenli ve sürekli stok, finansal kolaylıklar, güçlü lojistik altyapısı ile Türkiye’nin her tarafına kolayca ulaştırma imkanı sağlayacağız. İş ortaklarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına Datagate çalışanları, Tunçmatik ürün portföyünde bulunan ürünler hakkında gerekli eğitimi alarak işe başladı. Tunçmatik’in kalitesi,  geniş ürün portföyü, yaygın servis ağı nedeni ile pazarda tercih edilen bir marka olması ve Datagate’in katkıları ile bu iş ortaklığının kısa sürede başarılı bir çizgiye geleceğine inanıyoruz. Türkiye’nin enerji çözümleri  markası Tunçmatik ile Distribütörlük anlaşması bizleri çok mutlu etti. Birlikte  çalışma fırsatı bulduğumuz için memnuniyet duyuyoruz.” Şeklinde konuştu.

Share
2113 Kez Görüntülendi.