logo

Türk yapı sektörü Ekim’de Ankara’daki dev fuarda bir araya geliyor!

Bölgesinin en büyük fuarı olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, 23 – 26 Ekim tarihlerinde Congresium – ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda sektördeki en son yenilik ve teknolojileri sergileyecek.

YAPI FUARI - TURKEYBUILD Ankara_TR (Medium)YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen Türk yapı sektörünün en köklü ve en görkemli organizasyonlarından Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, Ekim ayında 27. kez ziyaretçileri ile buluşacak. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, yeni fuar alanın sağladığı avantajlı konum ve altyapı hizmetleri ile geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiği büyümeyi, 2014’te de devam ettirerek kentin en büyük fuarı olma özelliğini taşıyor.

Türkiye ekonomisinin yükselen değeri yapı sektöründe, yılın en önemli buluşmalarından biri olan bu fuarın uluslararası boyutuna da dikkat çeken YEM Fuarcılık Genel Müdürü Burcu Başer şunları söyledi:

“37. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’un ardından Ekim ayında Ankara’da düzenleyeceğimiz dev buluşma ile sektörümüz için heyecan dolu bir dönem bizi bekliyor. Yapı Fuarı  – Turkeybuild Ankara, YEM Fuarcılık’ın 37 yıllık tecrübesiyle birlikte her yıl başarı çıtasını daha da yükseltiyor. Sürekli büyüyen fuarımız, bu yıl da hem katılımcılar hem de ziyaretçiler için verimli iş birliklerinin yaratılacağı bir platform olacak. Fuarımız kapsamında yaratılacak yeni iş ve işbirliği olanaklarının öncelikle düzenlendiği bölgeye ve sonrasında ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaya devam edeceğine inanıyoruz. Tüm sektör profesyonellerini bu önemli buluşmada yerlerini almaya ve sektörün heyecanına ortak olmaya davet ediyoruz.”

26_yapı_fuarı_ankara_2013_2 (Medium)Katılımcılara eşsiz iş fırsatları sunan ve ziyaretçiler için de farklı seçenekleri bir arada bulabilecekleri özel bir platform oluşturan Yapı Fuarları – Turkeybuild, her yıl istikrarlı biçimde büyüyor ve yapı sektörü profesyonellerine sağladığı faydayı sürekli arttırarak yapı sektörünün tüm aktörleri tarafından yakından takip ediliyor.

Yapı Fuarları – Turkeybuild, ulusal veya global firmaların yanı sıra, mesleki platformları, STK’ları, resmi veya yerel yönetim temsilcilerini, akademisyenleri hatta öğrencileri bir araya getirerek, sektöre değer katanların yanında yerini alıyor. 

27. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda

Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, geçtiğimiz yıllarda %20 oranında büyüyerek 12.000 m2’ye ulaşan, yeni ve modern bir altyapı ve şehir merkezine yakın bir bölgede yer alan yeni fuar alanıyla, katılımcı ve ziyaretçilerine daha verimli bir iş platformu sunuyor. 200’ü aşkın katılımcı firmanın binlerce ürün çeşidini yaklaşık 30 bin ziyaretçiyle buluşturan fuar, özellikle kamu yatırımlarında yer alan karar vericilere sektörün dev markalarındaki gelişme ve yenilikleri görme imkânı da sağlayacak. 1988 yılından bu yana düzenlenen ve bölgenin en büyük ticaret platformlarından biri olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, başkent başta olmak üzere tüm bölgedeki firmaları, ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile yatırımcıları, sektör profesyonelleriyle iletişime geçirerek, yeni iş ve yatırım olanakları yaratacak büyük fırsatlar sunuyor. 

Fuar Katılımcılarına KOSGEB Desteği

KOSGEB sağladığı hibe ve yardımlarla KOBİ’lere Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara’da yer almaları için destek veriyor. KOSGEB – Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, 27. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara’ya katılacak firmalara hibe ve desteklerin en üstünde yer alan “Uluslararası İhtisas Fuarı” kategorisinden  yararlanma fırsatı sunuyor. KOSGEB’e üye olan KOBİ’lere verilen bu destek kapsamında, katılımcıların 50 m²’ye kadar kullanacakları alanlarda, m2 başına uygulanan 120 TL’lik katılım bedeli KOSGEB tarafından karşılanıyor.

Share
1731 Kez Görüntülendi.