logo

Alman Silahlı Kuvvetleri (Baainbw) Tarafından Donanma Kablolarını Sertifikalandıran İlk Türk Firması Üntel Kablo Oldu!

Alman Silahlı Kuvvetleri (Baainbw) Tarafından Vg95218 Part 60-61-63 Ve 66 Tipi Donanma Kablolarını Sertifikalandıran Kablo üreticisi ilk Türk firması, Üntel Kablo Oldu.

Özel ürünleri ile bir çok sektöre hizmet veren, ülkemizin önde gelen kablo üreticilerinden olan Üntel Kablo geniş ürün yelpazesini global kuruluşlardan sertifikalandırmaya devam ediyor. Son olarak VG95218 Part 60-61-63 ve 66 güç ve telekomünikasyon kablolarını Alman Silahlı Kuvvetleri  Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehr (BAAINBw) tarafından sertifikalandıran Üntel Kablo, bu sertifikalara sahip dünyanın az sayıdaki kablo üreticisinden birisi oldu.

Askeri tip gemilerde kullanılan VG95218 türü kablolar zorlu üretim prosesleri ve test koşulları ile dikkat çekiyor. Yoğun Ar-ge çalışmalarının sonucunda bu sertifikaları almaya hak kazanan Üntel, bu alanda dünya çapında rekabete hazır olduğunu gösteriyor.

Spesifik ve müşteriye özel çözümler sunan ürünleri ve yeni ürün sertifikalandırma yatırımları ile global pazarlarda ülkemizi uzun yıllardır temsil eden Üntel Kablo, bu sayede satış hedeflerini yukarıya taşıyarak, yeni pazarları da hedef alıyor.

Bugün Endüstriyel kablolar, Kauçuk kablolar, Marine ve Offshore kabloları, Maden kabloları ve Havalimanı pist aydınlatma kabloları gibi özel ürün gruplarında 200’ün üzerinde sertifikaya sahip olan Üntel Kablo ileriki süreçte bu sayıyı daha yukarı çekmeyi planlıyor.

Etiketler: » » » »
Share
1967 Kez Görüntülendi.