logo

Viko Trenda Metal İle Aydınlat, Yeni Yılın Büyüsüne Renk Kat…

Yeni yıl denilince aklımıza rengarenk ışıklarla aydınlanan mekanlar, sokaklar, caddeler ve şehirler geliyor.

viko (3) (Medium)Yeni yılın coşkusu ve heyecanı da en çok geceleri kendini belli ediyor. Işıkların büyüsü ile renklenen her yer, yeni yılın gelişini müjdeliyor.

İşte tüm bu heyecanın içinde yeni yılı karşılamaya hazırlanırken, ışıklara hayat veren elektrik düğmeleri de yenilenmeyi hak ediyor. Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lideri VİKO, Trenda Metal serisinin yalın tasarımı ve minimal formu ile mekanlara ayrıcalık ve konfor katıyor. Yenilikçi ürünleriyle sektörde fark yaratan VİKO, Trenda Metal ile bir kez daha beklentilerin üzerine çıkıyor. Trenda Metal; krom, inox, gold, antik olmak üzere 4 farklı renkte metal çerçeve seçeneği sunuyor.

viko (2) (Medium) Metal yüzeyin parlaklığı ve Trenda’nın şık çizgilerini bir araya getiren Trenda Metal; ayrıca gümüş, beyaz, saten, bronz, antrasit, füme kapak alternatifleriyle isteğe göre de tamamlanabiliyor.

Tekli, ikili, üçlü, dörtlü ve ikili sıva altı çerçevelerle elektrik anahtarı ve priz tercihlerinde ince zevklere seslenen Trenda Metal, zarif duruşuyla ön plana çıkıyor. VİKO, ürünlerinde güvenliğe büyük önem veriyor. Bu nedenle Trenda Metal’de tüm prizler “çocuk korumalı” olarak üretiliyor. Böylece keşfetmeyi seven çocukların bile, priz deliklerine sivri cisimler sokması engellenip, en üst seviye güvenlik sağlanıyor. Siz de evinizin şıklığını VİKO Trenda Metal serisi ile tamamlayın, yeni yılın şıklığını hayatınıza taşıyın.

Share
1713 Kez Görüntülendi.