logo

ABB’nin yeni Push-in Spring motor çalıştırma çözümü

Hem panel üreticileri hem de OEM’ler için verimlilik bir zorunluluktur. Kazançlarını en üst düzeye çıkarırken yüksek kalite standartlarını korumayı sağlar. Bu yüzden ABB’nin yeni motor çalıştırma çözümü, yeni verimlilik düzeylerine ulaşmalarına yardımcı olan yeni bir endüstri standardı olarak öne çıkıyor.

Bu geliştirmenin merkezinde yer alan Push-in Spring teknolojisi, panel oluşturma süreci için tamamen yeni olanaklar sunuyor. Dolayısıyla, iş avantajı arayan panel üreticileri ve OEM’ler için, yeni Push-in Spring motor çalıştırma çözümü son derece çekici avantajlar sunar.

Her zamankinden daha hızlı kurulum

İlk kez 2’si 1 arada bağlantı, aynı terminalde yüksüklü ve sert kablolarla (Push-in modu) veya yüksüksüz kablolarla (Yay modu) kullanılabilir. Push-in modunda, daha önce hiç olmadığı gibi işleri hızlandıran ve üretkenliği artıran bir araç kullanmaya gerek yoktur. Akıllı aksesuarlar da yüzde 100 aletsizdir, montaj bağlantı kitleri ile kurulum süresini önemli ölçüde azaltır.

Her zamankinden daha kolay kablolama

Push-in Spring çözümünün basitliği, benzersiz kullanım kolaylığı sağlar. Bunun iki avantajı vardır: kablolama ve kablo sökme özel eğitim ihtiyacını ortadan kaldırarak çok daha sezgisel hale gelir ve kablolama hatalarını da azaltır.Yukarıdaki kare terminaller tornavida sembolleri ile açıkça işaretlenirken, tüm kablo ve bağlantı bağlantıları aynı yuvarlak şekil girişini kullanır. Tüm terminaller için 90º kablo girişiyle Push-in Spring motor çalıştırma çözümü önden erişimi kolaylaştırır.

Bu, kabloların düzgün ve sağlam bir şekilde yerleştirilmesine yardımcı olur ve otomatik robot kablolamayı mümkün kılar. Kablo sökme işlemi için tüm seri için sadece bir tornavida gerekir. Bükülmeye veya döndürmeye gerek yoktur, bu nedenle terminallere daha az zarar verme olasılığı vardır.

Her zamanki gibi güvenilir

Tüm bu avantajlar, bağlantıların güvenilirliğinden ödün vermeden gelir. Bu, Push-in Spring motor çalıştırma çözümünü kullanırken kullanıcılara gönül rahatlığı sağlar. Tasarım, operatörden bağımsız olarak temas gücünün sıkı kontrolünü sağlar. Push-in Spring teknolojisi, IEC 60068-2-2-27 ve IEC 60068-2-6 standartlarına göre şok ve titreşim testinden geçmiştir, bu nedenle montajcılar zorlu ortamlarda bile bağlantılara güvenebilir. Kendiliğinden sıkılan terminallerde, nakliye sonrasında veya ürünün kullanım ömrü boyunca yeniden sıkmaya gerek yoktur. Cihazın kullanım ömrü boyunca yüksek bağlantı gücü garanti edilir. Push-in Yay mevcut en yenilikçi motor çalıştırma çözümüdür. Bu kadar etkileyici teknoloji ile yeni hız, kolaylık ve güvenilirlik seviyeleri.

Etiketler: » » » »
Share
2009 Kez Görüntülendi.