logo

Arken Jeneratör’den Yurtdışında askeri proje

Arken Jeneratör Yurtiçi ve Yurtdışında önemli kamu ve özel projelerde  yer alarak, müşterilerine çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Tunus Silahlı kuvvetlerine 40 adet dizel jeneratör tedarikini sağladı.

Bu kapsamda en son gerçekleştirdiği proje, Tunus askeri birliklerinin UN komutasında görev yaptığı tüm Afrika ülkeleri için Askeri birliklerin komutasında arazide konuşlanacak, römork vasıtası ile istenildiğin yere taşınarak enerji  sağlaması koşulu ile, 40 adet Dizel Jeneratör ve UN sınıfı askeri tip romörk seti projesini tamamlayarak teslimatını gerçekleştirdi.

Projenin tamamlanması ile birlikte , Tunus Silahlı Kuvvetleri Baş müfettişi ve beraberindeki askeri heyet ARKEN Jeneratör  İstanbul Arnavutköy’deki  fabrikasına bir teşekkür ziyaretinde bulundu. Fabrika ziyaretinde bilgiler alan heyet,  ARKEN Jeneratör ile işbirliği içinde oldukları için kendilerini çok memnun ettiğini açıkladı.ARKEN JENARAÖTÖR Yönetim Kurulu Başkanı Alaadtin Birkan YÜKSEL Ziyaret dolayısı ile heyet başkanına bir plaket takdim etti.

Etiketler:
Share
2092 Kez Görüntülendi.