Asansör ve Yürüyen Merdiven Endüstrisinin Buluşma Noktası ”Dubai Connecting People 2021”

0
739
Asansör ve Yürüyen Merdiven Endüstrisinin Buluşma Noktası Dubai Connecting People 2021

Dubai Connecting People 2021, üç yıl aradan sonra 15 Ekim’de Dubai’de gerçekleşti. Birçok ülkeden gelen ziyaretçiler, asansör teknolojisinde yaşanan yenilikleri keşfederken, katılımcılar da  yeni iş fırsatları ve  iş birliklerinin doğmasına sahip oldular.

Dubai Connecting People 2021, İtalyan Giovenzana firmasının önderliğinde düzenlenirken, İtalya’da asansör ve yürüyen merdiven endüstrisinde gelinen mükemmelliği uluslararası düzeyde tüm sektöre sunmayı amaçlıyor.

Asansör ve yürüyen merdiven endüstrisinin buluşma noktası olmayı amaçlayan Dubai Connecting People’ın ilki 2018’de düzenlenmişti. Pandemi ve karantina sonucunda düzenlenemeyen etkinlik uzun bir aradan sonra ikincisini Dubaide 15 Ekim 2021’de gerçekleştirdi. Dubai Connecting People, sektörü uzun bir aradan sonra yüz yüze buluştururken katılımcı firmalar ürünlerinin tanıtımlarını teknik açıdan  sunarak ziyaretçilere aktarmış oldular.  

Asansör ve Yürüyen Merdiven Endüstrisinin Liderlerini Bir Araya Getirdi

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Giovenzana International BV’nin CEO’su Massimo Giovenzana; “Kendilerinin şirket felfesini üç kelime ile tanımlıyarak; profesyonellik, diyalog ve hizmet olduğunu söyledi. Dubai Connecting People 2021’ de işbirliği ile oluşan bu sinerjinin öncelikli hedefi asansör alanında en iyi çözümlerle pazara cevap vermek ve ortak bir geleceğe güçlü yol almaya etki edecektir. Büyüme ve gelişme için yenilikçi bir vizyona, sürekli araştırma ile kaliteli ürün ve hizmetlerini uygulamak için güçlü bir iradeye sahip olmayı gerektirir. Giovenzananın felsefesi ile bu etkinliğin amacının ilişkisi aynı olup Giovenzana International BV müşterilerine kaliteli,etkili ve güvenli çözüm sunmaktadır. Massimo Giovenzana, “piyasa, bu yol gösterici ilkeleri somutlaştıranları ödüllendiriyor.” dedi.

Dubai Connecting People 2021 gösterdi ki;  Asansör alanında en iyi ürün ve hizmet çözümleriyle sektöre cevap verecek ve ortak geleceğe yol açacak stratejik ve planlı iş birliklerine, yüksek kazançlı iş fırsatlarının doğmasına ve güvenilir ortak arayanların buluşma noktası olması alanında hızla büyümektedir.

Etkinlikte sektörün öncü ve lider firmalarından Italyadan altı firma; Giovenzana International, Monteferro, Montanari Group, Hydronic Lift, Gefran Drives and Motion ve MP Wire Ropes yer aldı. Katılımcı firmalar, farklı ülkelerden gelen 100 den fazla profesyonel ziyaretçiye İtalyan ürünlerinin teknik açıdan sektöre sağladığı yenilikleri ve teknolojik gelişmelerin yer aldığı katma değeri yüksek kazançlarını göstermeyi amaçlayan teknik/eğitim içerikli sunum yaparken aynı zamanda B2B iş toplantılarıyla biraraya geldiler.

*’Connecting People’, İtalyan asansör şirketleri tarafından kendilerini uluslararası pazarlarda güçlü olarak tanıtmak için düzenlenmektedir. İlki 2018-2019 yılları arasında düzenlenen önceki etkinlikler Dubai, İstanbul, Moskova ve Brezilya’nın Sao Paulo kentindeydi.