logo

Electricity Turkey Dergisi Basın Olarak Dubai’de Ülkemizi Temsil Etti

electricity turkeyDubai Middle East Electricity Fuarında Basın Olarak Türkiye’yi Electricity Turkey Dergisi kendi standında temsil etti.

Yükseliş Yayıncılık tarafından 7 yıldır yayınlanan ve profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan Electricity Turkey Dergisi 02-04 Mart 2015 tarihlerinde Dubai’de düzenlenen Middle East Electricity 2015’ fuarında  Sheikh Saeed Hall S1 B90 nolu kendi standında ziyaretçilerle buluştu.

40. kez gerçekleştirilen Middleeast Electricity fuarına Electricity Turkey Dergisi yayınlanmaya başladığı yıldan itibaren aralıksız olarak fuarın Türkiye resmi basın partneri olarak yer aldı. Türkiye’den Electricity Turkey Dergisi ile birlikte 152 Türk firması katıldı. Türkiye’den de ciddi miktarda ziyaretçisi olan Dubai Middleeast Electricity Fuarı dünyanın önde gelen Elektrik, Güç, otomasyon, Aydınlatma alanında prestijli fuarları arasında bulunuyor.

electricity Turkey Magazine (4) (Large)1.400’e yakın katılımcının yer aldığı fuarda firmalar son teknoloji ile donanmış ürünlerini ziyaretçilere sergileme imkânı buldu.  Yayıncılık alanında ilk sayısından itibaren Türk firmalarının yurtdışı tanıtımına büyük önem veren Electricity Turkey Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Ateşoğlu “Uzun yıllardır sektör yayıncılığı yapıyoruz. Türkiye’deki başarılarımızı yurtdışında taşımaktayız. Yayınladığımız dergilerimiz ile katıldığımız etkinliklerde hem ülkemizde hem de yurtdışında adımızdan söz ettiriyoruz.

Dubai “Middle East Electricity 2015” fuarında Türkiye’yi temsil etmemiz ülkemiz adına gurur verici bir faaliyettir. Bu yıl yine uluslararası birçok etkinlikte yayınımızla birlikte yer alacağız. Önümüzdeki ay çok önemli bir başka uluslararası etkinlikte Almanya’nın Hannover kentinde 13-17 Nisan 2015 tarihlerinde düzenlenecek “Hannover Endüstri ve Sanayi ”  fuarında yer alacağız. Hannover de dergimizi ziyaretçilerle buluşturacağız. 08 – 11 Haziran 2015 tarihlerinde Moskova’da düzenlenecek “Moscow Elektro-Uluslararası Elektrik ve Enerji 2015” fuarına da Rusça ilave ek ile hazırlanıyoruz. Moskova Fuarı için hazırlıklarımız devam ediyor. Ülkemizi yurtdışında önümüzdeki dönemde de başarıyla temsil etmeye devam edeceğiz.”dedi. Türkiye’de Elektrik, Enerji, Otomasyon ve Aydınlatma alanında yayın yapan “Electricity Turkey Dergisi” firmalarımızı en iyi şekilde temsil etmeye devam edecektir.

Share
2689 Kez Görüntülendi.