logo

Enerji Sektörünün Dünya Çapında Lider Fuarı: Middle East Energy

Enerji Sektörünün Dünya Çapında Lider Fuarı: Middle East Energy

Orta Doğu’nun en uzun soluklu ve en önde gelen fuarı Middle East Energy, 3-5 Mart 2020 tarihlerinde Dubai’de 45. kez kapılarını açıyor. Her yıl 120’den fazla ülkeden gelen 45.000’in üzerinde ziyaretçiyi ağırlayan fuarda katılımcılar, Orta Doğu ve Afrika başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihracat yapma şansı yakalıyor.

Türkiye milli katılımları TG Expo Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen Middle East Energy Fuarı, 2020 yılında elektrik, enerji ve aydınlatma sektörlerinin yanı sıra ısıtma ve soğutma profesyonellerini de bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Türk firmaların fuara katılımını desteklemek amacıyla Ticaret Bakanlığınca 2019 yılında metre kare başına 2.450 TL olarak belirlenen teşvik tutarının, 2020 yılında da aynı seviyede olması bekleniyor. 

Middle East Energy Fuarı’na katılarak sektörün önde gelen firmalarıyla aynı platformda buluşabilir, dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonelleriyle birebir görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz.   

Güncel katılımcı listesine www.middleeast-energy.com adresinden ulaşabilir, fuar hakkında detaylı bilgi almak ve katılımcı olmak için info@tgexpo.com adresinden e-mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. 

Etiketler: »
1414 Kez Görüntülendi.