logo

Evden Kilometrelerce Uzaktayken Bile U.Motion İle Kontrol Elinizde!

motio (4) (Medium)

Schneider Electric, tek bir kaynaktan enerji verimliliği ve mobil bina kontrolü sağlayan U.Motion’u geliştirdi. U.Motion, siz evde olmasanız bile mobil telefonunuzdan veya tabletinizden ziyaretçilerinizi görebilme; aydınlatma, ısıtma/soğutma, perde/panjur, kamera ve güvenlik uygulamalarını kontrol edebilme fırsatı sunuyor.

Schneider Electric’in, evde giderek artan dijital yaşamı kontrol altına alabilmek amacıyla geliştirdiği U.Motion, bir anlamda yaşam alanları yönetimi sunuyor. U.Motion, kullanıcılara tek bir kaynaktan enerji verimliliği ve mobil bina kontrolü çözümü fırsatı oluştururken, aynı zamanda kullanıcıların isteklerini karşılayarak konforu artırıyor. Mobil cihaza ya da tablete tek bir dokunuşla; bütün aydınlatmaların ve standby cihazlarının kapalı olup olmadığını, ısıtmanın enerjiden tasarruf eden bir seviyede bulunduğunu ve izleme fonksiyonlarının aktif olduğunu görme imkanı sağlıyor. U.Motion’la bütün cihazlar tek bir tuşla kapalı konuma getirilebiliyor. U.Motion uygulamaları, internet erişimi olan herhangi bir akıllı telefon veya tablette de kullanılabiliyor.

motio (1) (Medium)Standartlaştırılmış kullanıcı ara yüzü; 7, 10 ve 15 inç dokunmatik panellerle ve akıllı telefonlar ve tabletlerde kullanılabilen U.Motion, sahip olduğu uygulamalarıyla binadaki bütün cihazları kontrol etme imkanı sağlıyor. U.Motion sayesinde bina kapı giriş sistemleri ekipmanları birleştirilerek, kapıyla ev arasındaki iletişim ve video interkomu gibi özellikler de gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca, hava durumu ve çevresel bilgi alma, mesaj bırakabilme özelliği de sunulan ayrıcalıklar arasında bulunuyor.

Share
927 Kez Görüntülendi.