Günsan Elektrik’te üst düzey atamalar

0
439

Alçak Gerilim Tesisatı Ekipmanları Sektörünün önde gelen firmalarından Günsan Elektrik’te üst düzey atamalar gerçekleştirildi. Günsan Satış Direktörlüğüne Enis Ademoğlu getirilirken, Strateji & Kurumsal İlişkiler Direktörü ise Uğur Özgün oldu.


İnşaat sektörü için anahtar priz serileri, grup priz, otomatik sigortalar, kompakt şalterler, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarları gibi elektrik tesisat ekipmanları üreten, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın birçok ülkesine ürünlerini ulaştıran Günsan Elektrik’te üst düzey görev değişiklikleri gerçekleşti.


Satış Direktörü Enis Ademoğlu oldu
2010 yılında Günsan Elektrik kariyerine başlayarak satış alanında farklı kademelerde görev alan ve son olarak Türkiye Satış Müdürlüğü görevini üstlenen Enis Ademoğlu, Satış Direktörü görevine getirildi.  Ademoğlu; Bayi Satış Yönetimi, Dış Ticaret Satış Yönetimi, Proje Kanalı Satış Yönetimi ve Günsan Elektrikçi Kanalı’ndan sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalarını yürütecek. Evli ve 2 çocuk babası olan Enis Ademoğlu, İngilizce ve Sırpça dillerini biliyor.


Strateji & Kurumsal İlişkiler Direktörlüğüne Uğur Özgün getirildi
2005 yılından bu yana elektrik sektöründe çeşitli şirket ve kademelerde görevler üstlenen Uğur Özgün, Strateji & Kurumsal İlişkiler Direktörü oldu. Günsan Elektrik bünyesinde son 5 yıldır Proje Satış Müdürlüğü ile Elektrikçi Kanalı Satış Müdürlüğü görevlerini sürdüren Özgün; şirket stratejisi, kurumsal ilişkiler, ticari politikalar ve iş süreçleri mükemmeliyeti
konularından sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacak. İşletme Lisans, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Yüksek Lisans eğitimi alan Özgün, halen Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi üzerine doktora eğitimini sürdürüyor.